Fizyka duchowa. Sekrety wewnętrznej ewolucji
  • ISBN: 978-83-7377-740-8;
  • Cena katalogowa: 49.40 zł;
  • Ilość stron: 440;
  • Oprawa: miękka;
  • Data ostatniego wydania: 2015;
  • Nr wydania: I;

Przejdź wewnętrzną transformację

W codzienności każdego człowieka pojawiają się chwile, w których obecny kurs i tempo samorozwoju przestają go zadowalać. To, jak żyjemy, pracujemy i kochamy przestaje nam wystarczać. Wiemy, że zostaliśmy powołani do czegoś znacznie ważniejszego i większego. W takich chwilach potrzebujemy nie tylko większych zmian w świecie zewnętrznym, lecz głębokiej wewnętrznej transformacji. To właśnie zapewnia nam niniejsza publikacja.

W jaki sposób możesz przyspieszyć swoją wewnętrzną ewolucję?

Autorka jest jedną z najbardziej wpływowych nauczycielek naszych czasów w zakresie transformacji osobistej i duchowej. Jej książki są międzynarodowymi bestsellerami i zostały przetłumaczone na dwadzieścia pięć języków. „Fizyka duchowa” stanowi ukoronowanie jej twórczości i pozwala przyspieszyć wewnętrzną ewolucję człowieka i osiągnąć sukces.

Radykalne, wibracyjne zmiany uzdrowią Twoje relacje

Dowiesz się z niej, jak wprowadzić radykalne, wibracyjne zmiany wewnętrzne, które uzdrowią Twoje relacje ze sobą, innymi i całym światem. Będziesz w stanie naprawić swój związek i odzyskasz radość życia. Wkroczysz na drogę do rozwoju osobistego i duchowego. Uzdrowisz swoje emocje i osiągniesz spokój duszy. Nauczysz się zwiększać częstotliwość własnych wibracji i uświadomisz sobie, że posiadasz już wszelkie narzędzia niezbędne do dokonania tego przełomu. Zrozumiesz, dlaczego zarówno współczesna nauka, jak i starożytne mistyczne teksty potwierdzają, że jesteś istotą duchową, której wnętrze kreuje wszystkie doświadczenia.

Skorzystaj z rad autorytetu i odmień swoje życie

Autorka prezentuje sprawdzone ćwiczenia, dzięki którym wzniesiesz swoją świadomość na wyższy poziom i będziesz czerpał z tego faktu nieustanne korzyści. Nauczysz się pozytywnie wpływać nie tylko na siebie, ale również na całe Twoje otoczenie. Doświadczysz, czym jest mistyka życia i zaczniesz podążać nową drogą, tak, by każdy Twój dzień był lepszy od poprzedniego!

Wznieś się ponad przeciętność.

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ