Życie Cię Kocha. 7 duchowych wskazówek, które uzdrowią Twoją codzienność
  • ISBN: 978-83-7377-725-5;
  • Cena katalogowa: 39.30 zł;
  • Ilość stron: 216;
  • Oprawa: miękka;
  • Data ostatniego wydania: 2015;
  • Nr wydania: I;
Mariusz Warda
Jolanta Kondraciuk
0
0

Twoje życie Cię kocha, musisz tylko w to uwierzyć

Życie jawi się nam często jako coś trudnego, wypełnionego kłopotami i nie gwarantujące niczego pewnego. Toczymy codzienną walkę o przetrwanie i dochodzimy do wniosku, że wszystko sprzysięgło się przeciwko nam. Ta książka uświadomi każdemu z nas, że życie nie tylko nie jest źle do nas nastawione, ale darzy nas bezwarunkową miłością.

Osiągnij swój wielki sukces

Dowodów na to dostarcza Louise Hay, która w dzieciństwie doświadczyła przemocy fizycznej, psychicznej i seksualnej. Czuła się niekochana i w młodym wieku uciekła od swojej matki i ojczyma. Dzisiaj ma ponad osiemdziesiąt lat i jest jedną z najbardziej szanowanych kobiet sukcesu w USA i autorką licznych bestsellerów. W tej książce dzieli się z czytelnikami sekretami swojego sukcesu. Pomaga jej w tym ceniony pisarz i znawca rozwoju duchowego, Robert Holden.

Przestań rozpamiętywać porażki, a skup się pozytywnych aspektach

Na pewno niejednokrotnie znalazłeś się w takiej sytuacji, że doświadczyłeś jakiejś porażki czy coś poszło nie po Twojej myśli, a następnie analizowałeś to na wszelkie możliwe sposoby dodatkowo się zadręczając. Przestań to robić, bo do niczego to nie prowadzi, a co się już stało, tego nie zmienisz. Zamiast tracić swoją energię na niepotrzebne wracanie do przeszłości skup się na pozytywnych aspektach życia, a także budujących sytuacjach. Nie tylko polepszysz sobie humor, ale również zwiększysz pewność siebie. Porażki wcale nie przekreślają Twojej szansy na sukces, więc nie zniechęcaj się od razu, gdyż droga do osiągnięcia celu może być czasem długa i kręta. Ta książka i zawarte w niej przykłady dokładnie Ci to uzmysłowią.

Zawsze jest ktoś, kto ma gorzej niż Ty

Często pewnie złapałeś się na myśleniu, że już nic gorszego nie mogło Ci się przytrafić. Otóż nic bardziej mylnego! Istnieją tysiące ludzi, którzy mają o wiele bardziej poważne problemy czy to z pracą, zdrowiem, relacjami w związku czy z wychowaniem dzieci. Skąd bierze się zatem takie przekonanie? W miarę upływu czasu zmienia się również nasze postrzeganie problemów. To co, było nie do rozwiązania pół roku temu, teraz wydaje nam się całkiem proste. Autorzy doskonale pokazują, że nasze życie w odpowiednich momentach wynagradza nam wszelkie niedogodności i przeciwności losu, jakich doświadczyliśmy. Zawarte w publikacji afirmacje dodatkowo podniosą Cię na duchu i pozwolą uwolnić się od negatywnych myśli.

Możesz sam dokonać metamorfozy swego życia

Dowiesz się, jakie techniki umożliwiły Louise Hay dokonanie zadziwiającej metamorfozy jej życia. Będziesz również w stanie z nich samodzielnie skorzystać. Uświadomisz sobie, dlaczego patrzenie w lustro i kochanie swojego odbicia pomaga budować lepszą przyszłość. Nauczysz się uzdrawiać ograniczające Cię przekonania, które mogłeś wynieść z rodzinnego domu i cieszyć się tym, co zesłał Ci los. Zrozumiesz czym jest dzienniczek darów i dlaczego warto go prowadzić oraz nakierujesz swoje życie na właściwe tory. Zamiast żyć przeszłością, zostaniesz w pełni osadzony w teraźniejszości i będziesz czerpać z niej pełnię korzyści. Poznasz również moc afirmacji i uczynisz z nich stały element swojej codzienności.

Dostrzeż miłość, jaką Cię obdarzyło życie.

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ