Drogie Uniwersum

200 minimedytacji do natychmiastowego osiągania celów

  • ISBN: 978-83-8171-504-1;
  • Cena katalogowa: 49.40 zł;
  • Ilość stron: 280;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2021;
  • Nr wydania: I;
Magdalena Kuźmiuk
Magdalena Kuźmiuk
30
0

Jak Prawo Przyciągania pomoże Ci zmienić swoje życie

Jak mogę zmienić swoje życie mimo przeciwności losu? Kiedy mam spełniać marzenia? Czy uda mi się osiągnąć upragniony cel? Każdy z nas pragnie szczęścia, miłości w związku, dobrych relacji z bliskimi, sukcesu. Czy można to wszystko zyskać dzięki duchowemu rozwojowi? Tak! Zaufaj najpotężniejszemu prawu rządzącemu Wszechświatem – Prawu Przyciągania. Narzędziem do osiągnięcia tego, czego pragniesz, będą przykłady prostych afirmacji i krótkich medytacji, dzięki którym stworzysz prawdziwą komunikację z Uniwersum. Ta wyjątkowa książka jest zaproszeniem otwarcia szerzej umysłu i wezwania energii Wszechświata i kreacji własnej wymarzonej rzeczywistości.

Proste afirmacje i krótkie medytacje kluczem do Twojego sukcesu

Oto twój przewodnik! Pięknie wydana książka, do której możesz się zwrócić zawsze, gdy potrzebujesz pomocy lub emocjonalnego wsparcia. To właśnie emocje będą odkrywać kluczową rolę w zmianie Twojego życia i pomogą Ci osiągnąć cele. Pierwsza część pełnego emocji poradnika składa się ze 100 minimedytacji, które pozwolą Ci wznieść się ponad strach. Każda skupia się na poszczególnych słowach, takich jak zła, bezsilna, samotna. Medytacje i przykłady afirmacji nauczą Cię, komunikacji ze Wszechświatem po to, by otrzymać od niego miłość, wskazówki, pomoc, perspektywę i mądrość. Nawiązanie komunikacji i połączenia ze Wszechświatem jest pierwszym krokiem w kierunku zmian w Twoim życiu i zamanifestowania nowej rzeczywistości. Każda z opisanych emocji i uczuć, wywodzących się ze strachu, będzie przedstawiała historię, fragment mądrości lub inspirację, która pomoże Ci zaakceptować, uwolnić się lub pogodzić z obecną sytuacją.

W kolejnych 100 minimedytacjach w drugiej części książki odszukasz słowa oparte na miłości, takie jak oddana, pełna pasji, bogata. Pod każdą z tych emocji kryje się medytacja do „Drogiego Uniwersum”, które nauczą Cię wdzięczności i celebracji w manifestowaniu wymarzonego życia. To pozwoli Ci dostroić się w umyśle do energii każdego motywu opartego na miłości i przywołać go do swojego życia na nowym, ożywczym poziomie.

Niech inspirująca historia Autorki stanie się motywacją i pokaże Ci, jak zmienić swoje życie

Autorką tej niezwykłej książki jest inspirująca mówczyni i ekspertka od wzmacniania emocji. Ma wiele milionów fanów na całym świecie. Sarah Prout kieruje przekonanie, że każdy może stworzyć życie według najśmielszych marzeń i pokierować swoim przeznaczeniem, jeśli tylko ma odwagę to zrobić. Jeszcze nieco ponad dekadę temu Autorka miała długi i jako samotna matka żyła na zasiłku. Dziś jest przepełnioną szczęściem i miłością matką i mężatką, a także właścicielką wartego wiele milionów dolarów biznesu. Niech jej historia będzie Twoją inspiracją i motywacją do tego, aby zmienić życie i osiągnąć cele.

To Twój czas na to, aby wezwać Wszechświat i wykreować rzeczywistość, jakiej pragniesz

Zainwestuj w rozwój duchowy. Ponieważ, gdy otworzysz umysł, zaufasz Prawu Przyciągania, rozumiesz ukrytą moc kierowania emocjami i kreowania życia, jakiego pragniesz. Stworzysz pełen szczęścia i miłości związek, naprawisz relacje z bliskimi i przyjaciółmi. Zyskasz motywację i znajdziesz sposób na to, jak zmienić swoje życie i osiągnąć najważniejsze życiowe cele. A sukces przyjdzie z łatwością.

Stwórz wymarzone życie z pomocą Wszechświata

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ