Dusza kobiety – prawdziwy przewodnik serca

Jak dotrzeć do nieuświadomionych potrzeb i toksycznych przekonań

  • ISBN: 978-83-8171-598-0;
  • Cena katalogowa: 39.30 zł;
  • Ilość stron: 148;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2021;
  • Nr wydania: I;
Irena Kloskowska
Irena Kloskowska
10
0

Dusza kobiety – psychologia dla każdego

Psychologia odkryła, że tylko niewielka część bodźców z zewnątrz dociera do naszej świadomości i tylko niewielka część jest przez nią rejestrowana. Pozostałe bodźce, których nie jesteśmy świadomi, docierają do podświadomości. Tam powstają przekonania, o których istnieniu nie mamy pojęcia, jednak to właśnie kierując się nimi, podejmujemy wszystkie decyzje. Umysł podświadomy, zaprogramowany przez sytuacje z naszego dzieciństwa, działa jak program komputerowy – dąży do wykonania polecenia. Jest często w konflikcie ze świadomymi dążeniami, w opozycji do dorosłych, aktualnych przekonań i motywacji. Z tej książki dowiesz się, jak podejmować decyzje w pełni świadome, zadbać o związki, a przede wszystkim o siebie. Poznasz prawdziwą duszę kobiety oraz jej oczekiwania.

Czym jest podświadomość i podświadome przekonania

Autorka jest psycholożką i terapeutką. Specjalizuje się w rozwoju osobistym. Wyjaśnia znaczenie podświadomych przekonań, które wpływają na każdą podejmowaną przez Ciebie decyzję. Prawdopodobnie kiedyś w dzieciństwie, wskutek zachowania jednego z rodziców, usłyszałeś, a następnie uwierzyłeś, że należy się starać, aby zasłużyć na miłość i dobry związek. Teraz, w Twoim dorosłym życiu, to przekonanie dalej pozostaje Twoim przekonaniem, które ma wpływ na życiowe decyzje i motywację. Z tej książki dowiesz się, jak to zmienić i przekuć niechciane przekonania na takie, które pomogą Ci w rozwoju osobistym i rozwoju duchowym.  Zdołasz również pozbyć się negatywnych emocji, a przede wszystkim osiągniesz poczucie szczęścia.

Jak zmienić niechciane i nieświadome przekonania, aby zmienić swoje życie

To, co się dzieje w Twoim obecnym życiu, jest efektem zapisu, który powstał w Twojej podświadomości. Te zapisy, jako nieuświadomione bodźce podprogowe, stały się Twoim światopoglądem, inaczej mówiąc przekonaniami, programami, które z kolei kierują Twoim życiem. W tej książce Autorka pokazuje, jak dotrzeć do nieuświadomionych i niechcianych przekonań. Następnie podpowiada, jak je zmienić na takie, które ułatwią Ci podejmowanie decyzji, pomogą zbudować dobre relacje i pozbyć się tych toksycznych. Staniesz się boginią, pełną szczęścia i osiągającą sukcesy.

Twoje myśli kreują Twoją rzeczywistość

Książka podkreśla także potrzebę rozwoju duchowego. Pokazuje, jak zmiany wewnętrzne wpływają na zmiany zewnętrzne. Wierząc, że ruch skrzydeł motyla wpływa na aurę wszechświata, wiemy, że nasza wewnętrzna przemiana wpływa na przemiany innych osób. Możemy to zauważyć w szczególności u tych, którzy są z nami powiązani. Odnosząc się do praw fizyki kwantowej i Prawa Przyciągania, w myśl których to my kreujemy naszą rzeczywistość, wiemy, że przyciągnęliśmy to, co jest w nas. Tak jak materializujesz rzeczywistość, tak samo możesz ją zdematerializować swoją wewnętrzną przemianą.

Jak odnaleźć siebie?

Książka ta podpowie Ci, jak żyć w zgodzie ze sobą, kontrolować emocje, odważnie zerwać toksyczne relacje i budować szczere związki. Dowiesz się jak nie narzucać swojej woli innym. Uświadomisz sobie, że niskie poczucie własnej wartości hamuje Twoją drogę do spełnienia i realizacji marzeń. Nauczysz się świadomie podejmować decyzje i wreszcie zadbasz o siebie. Staniesz się boginią jaką zawsze chciałaś być.

Psychologia współczesnej kobiety

Tu znajdziesz medytacje czytane przez Autorkę:

 

Patroni:

  • fit.pl
  • pobierz fragment książki
ZAPISZ SIĘ