Jak rozwinąć i wzmocnić swoją wewnętrzną energię

Zyskaj siłę życiową, pewność siebie i odporność przed toksycznymi wibracjami

  • ISBN: 978-83-8171-344-3;
  • Cena katalogowa: 49.90 zł;
  • Ilość stron: 312;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2020;
  • Nr wydania: I;
Natalia Paszko
Natalia Paszko
10
0

Aura – jak dbać o nią i chronić się przed wampirami energetycznymi?

Czy wiesz, że pole energetyczne, które posiada każdy z nas nazywane jest aurą? Aura nie jest statyczna. To fale energii, które stale się poruszają lub wibrują z częstotliwością, będącą dla każdego wyjątkową. Odzwierciedla ona energię życiową, stan umysłu, ciała i ducha. Aura mówi o Twojej osobowości, o myślach, emocjach, a nawet o sposobie życia. Czy wiesz, że powinieneś kontrolować własną aurę? Jeśli tego nie robisz, przekazujesz tę kontrolę komuś lub czemuś innemu. A to bardzo niebezpieczne. Autorka podpowiada, jak dbać i chronić skutecznie swoją aurę, aby nikt nie przejął nad nią kontroli i żadne wampiry energetyczne nie wysysały z Ciebie energii. Jeśli brakuje Ci energii lub wyczuwasz energię swoich problemów wokół siebie bądź innych osób, a dodatkowo masz wrażenie, że energia innych Tobą rządzi, w tej książce znajdziesz skuteczne rozwiązania i dowiesz się jak tego uniknąć.

Aura – jak ją odkryć

Książka Alli Svirinskayi jest niezwykła, ponieważ zawiera wiele praktycznych wskazówek i konkretnych, prostych ćwiczeń, które pomogą Ci rozwinąć i wzmocnić Twoją wewnętrzną energię życiową. Jedno ćwiczenie możesz wypróbować choćby teraz! W ten sposób wyczujesz energię swojej aury.

– Energicznie pocieraj o siebie dłonie przez około 10-15 sekund.
– Teraz odsuń ręce od siebie, aż znajdą się w odległości około 10-15 centymetrów i tak je przytrzymaj. W tym momencie wiele osób czuje, że w dłoniach znajduje się kula pełna magnetycznej siły. Są zaskoczeni, jak bardzo jest to odczuwalne.
– Możesz zintensyfikować to uczucie, lekko przesuwając dłonie w kierunku do siebie i od siebie.
– Co czujesz? To właśnie Twoja aura!

Czy wiesz, że „bakterie”, „wirusy” i „grzyby” zagrażają Twojej wewnętrznej energii?

Wiele uwagi Autorka poświęca również patogenom, które czyhają na Twoją aurę w niewidzialnym świecie energii wokół Ciebie. Szczegółowo omawia „bakterie”, „wirusy” i „grzyby”, które zagrażają Twojej wewnętrznej energii i sile. A co za tym idzie – osłabiają i niszczą Twoje dobre samopoczucie. Autorka, która przez dwie dekady uzdrowiła tysiące ludzi, odkryła, że narażenie na „toksyczność energetyczną” to jeden z głównych czynników, które wpływają na stan zdrowia. Uzdrowicielka pomoże Ci także przeanalizować Twoje granice, które działają jak filtry. Chronią przed niewłaściwym typem zużycia energii tak, aby aura nie uległa uszkodzeniu. Alla Svirinskaya podzieli się również z Tobą swoim przełomowym odkryciem: każdy z nas naturalnie i nieustannie dostosowuje się do energii innych, często z tendencją do synchronizowania fal naszej aury z aurą innych. Do niedawna uważano, że ta skłonność jest zarezerwowana tylko dla osób bardzo wrażliwych i wyjątkowo empatycznych. Jak się okazuje, to mylne przekonanie.

Dzięki tej niezwykłej książce nauczysz się:

– tworzyć granice i wzmacniać swoją aurę,
– jak prawidłowo wizualizować i medytować,
– tworzyć intencje,
– poprawnie wypowiadać afirmacje,
– rozwijać i wzmacniać swoją intuicję,
– różnych technik ochrony, dzięki którym będziesz mógł odeprzeć ataki na Twoją aurę,
– rozpoznawać objawy luk energetycznych w aurze i je naprawić,
– sposobów na odparcie wampiryzmu energetycznego.

Bądź panem swojej energii życiowej!

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ