Klucz uzdrawiania

  • ISBN: 978-83-7377-603-6;
  • Cena katalogowa: 29.90 zł;
  • Ilość stron: 160;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 16,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2013;
  • Nr wydania: I;
Mariusz Warda
Magdalena Kuźmiuk
0
0

Chcesz zmienić swoje życie. Ale czy wiesz już, jak to zrobić? Wypróbuj afirmacje, które są skuteczne

Żyjemy w trudnych czasach. W pośpiechu, przytłoczeni obowiązkami, nie czujemy stabilizacji. Wydajemy majątek na terapie u psychoterapeutów. Chorujemy, cierpimy, często izolując się od bliskich i przyjaciół. Znacznie częściej narzekamy na swoją codzienność, niż się z jej powodu cieszymy. Nasuwa się wiele pytań dotyczących sposobu idealnego życia. Czy jesteśmy skazani na egzystencję w świecie, w którym żadne z nas nie czuje się dobrze? A może jesteśmy w stanie coś w naszym życiu zmienić? Jeśli ty również chcesz skończyć z szarą monotonią, sięgnij po tę niezwykłą książkę. Wypróbuj skuteczne afirmacje, które pomogą ci dokonać przełomowej zmiany.

Skuteczne afirmacje – technika uzdrawiająca, która pomaga odnaleźć sens w życiu

Ta książka, choć niewielkiego formatu, zawiera w sobie niesamowite przesłanie i moc. Autor, który jest Wielkim Mistrzem Reiki oraz specjalistą naturalnych metod leczenia, terapii i technik uzdrawiających, dobrze wie, jak zmienić otaczającą cię energię w tę pozytywną. W swojej książce w prosty sposób wyjaśnia, co jest kluczowe do odnalezienia celu w życiu i uzdrawiania siebie – zarówno na planie fizycznym, jak i duchowym. Od tego momentu przeżyjesz dogłębne uzdrowienie – będziesz pełen pozytywnych emocji, prawdziwie pokochasz siebie, otoczysz się pozytywną energią i pozytywnym myśleniem, co również przełoży się na jakość twoich relacji z innymi.

Jak poprawić relacje rodzinne? Sam możesz je uzdrowić

Dzięki zawartym w książce poradom dowiesz się, jak możesz budować poczucie własnej wartości, unikając jednocześnie oceniania innych osób. To bardzo ważna umiejętność, zgodzisz się? Jeśli chcesz znać odpowiedź na pytanie, jak poprawić relacje rodzinne, znajdziesz je w tej książce. Poznasz skuteczne sposoby na uzdrowienie relacji z bliskimi i przyjaciółmi. Nauczysz się sposobów na to, jak nie powielać błędów swoich rodziców podczas wychowywania własnych dzieci. Zaczniesz kierować się pozytywnym myśleniem i odzyskasz radość życia. Zmienisz swoje postrzegania świata i będziesz dążyć do wyznaczonych przez siebie celów tak, by osiągać sukces w każdej dziedzinie. Poczujesz prawdziwe szczęście, radość i satysfakcję nawet z najmniejszych osiągnięć.

Skorzystaj z mocy afirmacji i nareszcie poczuj szczęście

Już dziś możesz skorzystać z mocy pozytywnego myślenia i szeregu niezwykle skutecznych i sprawdzonych przez Autora afirmacji, które dołączone są do książki płycie CD. Część ma działanie uzdrawiające, a inne pomogą ci odmienić kierunek, w jakim zmierza twoje życie i stać się jednym z wybrańców losu. Wszystkie łączy natomiast to, że są w stanie zapewnić ci przyszłość, o jakiej zawsze marzyłeś. Niech rozpocznie się uzdrawianie duchowe…

Odnajdź klucz do zdrowia i spełnienia!

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ