Magia Słońca na co dzień. 140 rytuałów, zaklęć i afirmacji na pokonanie przeszkód
  • ISBN: 978-83-7377-793-4;
  • Cena katalogowa: 39.30 zł;
  • Ilość stron: 296;
  • Oprawa: miękka;
  • Data ostatniego wydania: 2016;
  • Nr wydania: I;
Irena Kloskowska
Mariusz Golak
0
0

Dowiedz się, jak magia Słońca może odmienić Twoje życie i zapewnić Ci szczęście

Słońce ma olbrzymi wpływ na nasze życie i duchowość. Zapowiada początek dnia i motywuje do działania. Nastraja optymistycznie i sprawia, że czujemy się szczęśliwsi. Jest także źródłem życiodajnej energii. Ale to nie wszystko. Magia Słońca jest również gwarantem naszego dobrego zdrowia. Jak? Zapewniając między innymi zalecaną dawkę witaminy D, dzięki której organizm może wchłaniać wapń. Powinieneś wiedzieć, że nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś i Ty wykorzystał magię Słońca i jego pozytywną energię do własnych, indywidualnych celów. Jak to zrobić? Lektura tej książki ułatwi Ci znalezienie odpowiedzi na to pytanie.

Znajdziesz w niej bowiem aż 140 skutecznych zaklęć, pozwalających w prosty sposób wykorzystać pozytywną energię naszej gwiazdy. Dzięki tej książce wkroczysz do świata ezoteryki, poznając afirmacje i rytuały słoneczne, które pomogą Ci w różnych aspektach życia. Przykładowo, nareszcie uda Ci się wybrać skuteczną dietę i zmienić styl życia na bardziej satysfakcjonujący. Staniesz się kreatywny, odnajdziesz prawdziwą miłość i zaczną się spełniać Twoje marzenia. Zyskasz dobrobyt i odwagę potrzebną do pokonywania przeszkód. Z kolei stosując rytuały ochronne, zwalczysz lęk i odzyskasz nadzieję. Poprawią się też Twoje relacje w pracy i nawiążesz nowe przyjaźnie. Wreszcie – zadbasz o swoje zdrowie i piękny wygląd, a wszystko to zapewni Ci magia Słońca.

Skuteczne zaklęcia, afirmacje i rytuały słoneczne, z których możesz korzystać każdego dnia

Kiedy myślimy o afirmacjach i rytuałach magicznych, które mają przynieść szczęście i odmienić nasze życie, zwykle przychodzi nam na myśl Księżyc. Wówczas analizujemy efemerydy i sprawdzamy fazy Księżyca. Dopiero gdy znamy jego położenie, przystępujemy do działania. Owszem, praca w harmonii z Księżycem może zwiększyć nasze szanse na sukces, ale może też nastręczyć wiele problemów we współczesnym, zaganianym świecie. Czemu? Ponieważ zawsze musimy czekać na idealne warunki księżycowe. Odkładamy wykonanie zadania do momentu, aż Księżyc będzie „gotowy do współpracy”. W praktyce może to być bardzo czasochłonne.

W przypadku Słońca jest zupełnie inaczej. Nie dość, że ma ono równie dużo pozytywnej energii jak Księżyc, to jeszcze jego światło jest dużo mocniejsze, a przy tym jest ono gorące, co sprawia, że magia Słońca ma znacznie prostszą, bardziej dostępną dla wszystkich adeptów ezoteryki naturę. Dzięki temu, stosując określone afirmacje i rytuały słoneczne, łatwiej możesz uzyskać pożądane efekty. Pogłębić swoją duchowość i osiągnąć prawdziwe szczęście.

Magia Słońca od starożytności do współczesności

Autorka nie tylko opisuje afirmacje i rytuały słoneczne, które poprawią jakość Twojego życia i uczynią je bardziej satysfakcjonującym. Prezentuje również pomysły na uroczystości, zabawy czy imprezy związane z przemieszczaniem się Słońca przez kolejne znaki zodiaku. Pomogą Ci one połączyć się z najsilniejszą energią naszej części wszechświata. Dzięki tej książce poznasz także historię wierzeń i rolę, jaką odgrywało Słońce w różnych kulturach od czasów starożytnych do współczesności. Dostroisz się do energii tęczy, zaćmień Słońca i burz słonecznych. Dowiesz się, jak Twój znak zodiaku wpływa na praktykowanie magii Słońca i przeczytasz cenne porady, jak wykorzystać swoje wyjątkowe zdolności do ulepszenia tych praktyk. W efekcie użyjesz ezoteryki, by zmienić swoje życie na lepsze.

Łap promienie i rozświetl swoje życie.

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ