Radykalna miłość do siebie

Jak pokochać siebie i spełnić marzenia

  • ISBN: 978-83-7377-787-3;
  • Cena katalogowa: 39.30 zł;
  • Ilość stron: 252;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2017;
  • Nr wydania: I;
Irena Kloskowska
Paweł Uklejski
0
1

Miłość do siebie – dowiedz się, jak pokochać siebie i włączyć pozytywne myślenie

Czy czujesz, że zasługujesz na lepsze życie, ale kompletnie nie masz pojęcia, jak to osiągnąć? Negatywne myśli Cię przytłaczają i odbija się to na Twoim zdrowiu i samopoczuciu? Nie jesteś w tym osamotniona. Bestsellerowa pisarka i mówczyni, Gala Darling, latami wykonywała różnego rodzaju ćwiczenia, zmagając się z depresją, samotnością i zaburzeniami odżywiania. Wiodła egzystencję pełną chaosu i nieszczęść tylko dlatego, że nie znała sposobu na stworzenie życia, o jakim marzyła. W tej publikacji opowiada o zawróceniu z drogi autodestrukcji ku miłości do samej siebie i pokazuje, w jaki sposób Ty również możesz to zrobić. Twoja pozytywna energia i pozytywne myślenie, które kryją się w mózgu i podświadomości, pozwoli Ci spełniać marzenia. Niewątpliwie, zamieszczone przez Autorkę afirmacje, ułatwią Ci budowanie pozytywnego obrazu siebie i tworzenie udanego życia intymnego. Miłość do siebie to coś, czego możesz się uczyć na co dzień.

Uwolnij się od ocen innych – liczy się Twoje zdanie i dobre samopoczucie

Przestań na zapas zamartwiać się, co powiedzą inni, jak zareagują na Twoje zachowanie czy słowa. To właśnie takie ograniczenia i negatywne myśli nie pozwalają ruszyć Ci z miejsca i z góry skazują na porażkę. Zamykasz się w sobie i coraz bardziej utwierdzasz się w przekonaniu, że jesteś do niczego. Pora to zmienić! Wyzwalaj pozytywna energię i dobre myśli w każdej sytuacji. Zawarte w książce afirmację, proste porady i ćwiczenia, z pewnością będą droga do szczęścia i spełniania marzeń. Dotychczas wybierałaś ciemne ubrania? Wprowadź więcej kolorów do swojej garderoby. Preferowałaś długie i proste włosy? Odśwież trochę fryzurę, skróć włosy, lekko pokręć. Miej swoje zdanie i nie bój się go wyrażać. Nie musisz być od razu duszą towarzystwa, ale pokaż innym, że jesteś interesująca. To tylko przykładowe zmiany, które pozwolą zaakcentować Twoją wyjątkową osobowość.

Odkryj radykalną miłość do siebie i spełniaj marzenia

Dzięki tej lekturze zrozumiesz, co tak właściwie sprawia, że jesteś taka wspaniała. Odkryjesz się na nowo i zapoznasz z całym zestawem narzędzi i technik, które pomogą Ci manifestować życie pełne magii i spełnienia. Dowiesz się przede wszystkim, jak pokochać siebie. Książka zawiera ciekawe, kreatywne zadania do wykonania i zabawne ilustracje, dzięki którym zakochasz się w sobie do szaleństwa. Twój mózg i podświadomość będą zaprogramowane na miłość i szczęście. Pokochasz także innych i uczynisz swój świat bardziej kolorowym i magicznym, jedynie poprzez zmianę stylu, wyrażanie siebie i manifestowanie miłości.

Poznaj metody na budowanie swojego szczęścia i pozytywnego myślenia

Wreszcie nauczysz się bezwarunkowej miłości do siebie. Gdy to zrobisz, zrozumiesz, że życia i Ciebie nic nie ogranicza. Możesz zrobić wszystko, co zechcesz, a wszelkie ograniczenie są tylko w Twojej głowie. Otwórz się na zmiany i wyeksponuj swoje atuty! To będzie czas, w którym odrzucisz oczekiwania otoczenia i zaczniesz robić to, co podpowiada Ci serce. Rozpoczniesz spełanianie swoich marzeń. Zaskoczysz bliskich stylem ubierania się, który wyrazi Twój charakter i odmieni nastawienie do otoczenia. Oczarujesz wszystkich wokół osobistym czarem i wdziękiem. Będziesz zdziwiona i zachwycona tym, jak piękne może być Twoje życie.

Radykalna miłość do siebie jest możliwa! Ucz się jej codziennie

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ