Sekrety czakr

Jak otworzyć 7 poziomów energetycznej świadomości i uwolnić się od chorób oraz wewnętrznych blokad

  • ISBN: 978-83-8301-490-6;
  • Cena katalogowa: 74.70 zł;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2023;
  • Nr wydania: I;
Mariusz Golak
Magdalena Kuźmiuk
0
0

Oczyszczanie energetyczne 7 czakr, w tym czakry serca i czakry podstawy – wszystko, co musisz wiedzieć o pracy z czakrami

Czujesz czasami, jakbyś żył tylko połową życia? Jakbyś radości przeżywał połowicznie? Zadowalał się namiastkami sukcesów? Osiągał mniej w życiu osobistym i zawodowym niż inni? Pewnie zastanawiasz się, dlaczego tak jest. Czy to fatum? Może po prostu nie sprzyja ci los? Przyczyny tego stanu rzeczy mogą jednak leżeć zupełnie gdzie indziej. Gdzie? W zablokowanych energiach chi i kundalini. Dlatego tak ważna jest dbałość o równowagę energetyczną. Bez niej szwankować będzie zdrowie, ucierpią też rozwój duchowy i osobisty. Jedynym sposobem regulowania wewnętrznej energii jest praca z czakrami. W książce tej znajdziesz kompletne opisy czakr (m.in. czakry podstawy i czakry serca) oraz sposoby wpływania na nie. Dowiesz się, jak odblokować czakry i prawidłowo przeprowadzić oczyszczanie energetyczne całego organizmu. Otrzymasz też wskazówki dotyczące użycia medytacji i afirmacji w celu wzmocnienia procesu oczyszczania czakr. Korzystając z tej wiedzy, samodzielnie uzdrowisz ciało, umysł i duszę.

Oczyszczanie czakr – proste wskazówki dla każdego

Książki tej można użyć jako instrukcji ułatwiającej dotarcie do każdej z czakr i świadome wpływanie na nie. Autor zachęca do samodzielnych poszukiwań zainspirowanych jego wskazówkami. Przybliża działanie 7 czakr głównych, ale przede wszystkim prezentuje nowatorskie metody pracy z nimi. Każdy rozdział, oprócz opisów czakr, zawiera także ćwiczenia do samodzielnego wykonania. Celem każdego z nich jest skuteczne zintegrowanie poszczególnych czakr z codziennym życiem. Dodatkowo do publikacji zostały dodane medytacje i afirmacje wspomagające przepływ energii chi i kundalini.

Jak odblokować czakry i wykorzystać ich moc w terapii

Każda z 7 czakr reprezentuje określony poziom świadomości. Odpowiadają one: ciału fizycznemu, emocjom, działaniom, relacjom, komunikacji, myślom i umysłowi. W zdrowym organizmie energie chi i kundalini bez przeszkód przepływają przez ciało i wypełniają każdą czakrę. Kłopoty pojawiają się w momencie powstania blokad. Co się wtedy dzieje? Dopływ energii do czakr jest utrudniony. W efekcie dochodzi do zaburzeń w rozwoju duchowym i osobistym. Zaczynają się kłopoty ze zdrowiem i życiowe kryzysy. Dlatego podstawą terapii jest usunięcie blokad. Na szczęście każdy może zrobić to sam. Musi tylko popracować nad swoimi czakrami. Jak? Wszystkich potrzebnych wskazówek dostarcza niniejsza książka.

Od czakry podstawy do czakry korony – jak przepływa twoja wewnętrzna energia

Każda czakra związana jest z określoną częścią ciała. Ma swój odrębny kolor, wyjątkową częstotliwość i – co najważniejsze – indywidualne zadania. Przykładowo, w czakrze podstawy powstaje energia fizyczna, która utrzymuje nasze komórki przy życiu. Z kolei czakra serca ma wpływ na jakość i trwałość relacji. Kiedy zrozumiesz, jak funkcjonują twoje centra energetyczne, i nauczysz się oczyszczania czakr, staną przed tobą otworem nieograniczone możliwości. Należy pamiętać, że praca z czakrami, choć ukierunkowana na rozwój duchowy, ma bardzo praktyczny wymiar. Przykładowo, zmobilizuje cię do realizacji celów, dając potężny zastrzyk motywacji. Ułatwi znalezienie idealnego partnera i będzie skuteczną terapią na wiele chorób. Wiedząc, jak odblokować czakry, udoskonalisz też swoją intuicję, co przyda się w wielu sytuacjach życiowych.

Skorzystaj ze starożytnej medycyny naturalnej i najnowszych badań naukowych

Autor czerpie wszystko, co najlepsze z medycyny naturalnej i filozofii Dalekiego Wschodu. Jednocześnie wiedzę tę łączy z nowoczesną psychologią i opracowaniami naukowymi. Dzięki temu każdy człowiek może zrozumieć sekrety liczącej 3000 lat nauki o czakrach. Skorzystaj więc z szansy, żeby naprawić te części swojego życia, które akurat tego wymagają. Wszystkie narzędzia niezbędne do wprowadzenia pozytywnych zmian znajdziesz w tej książce. Zdrowie, szczęście, realizacja marzeń mogą być także twoim udziałem.

Czakry – twój klucz do zdrowszego, mądrzejszego i pełniejszego życia!

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ