Mądrość osła

Od głupoty do zdrowia

  • ISBN: 978-83-8171-275-0;
  • Cena katalogowa: 49.40 zł;
  • Ilość stron: 336;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2016;
  • Nr wydania: I;
Irena Kloskowska
Irena Kloskowska
20
0

Wprowadź zmiany w swoim życiu – zadbaj o zdrowe ciało i umysł

Autor zdobył tysiące zwolenników na całym świecie promując rosyjską filozofię zdrowia. W tej książce, często w dowcipny i prowokacyjny sposób, dostarcza wielu cennych informacji dotyczących odżywiania, odpoczynku, partnerstwa czy seksualności. Stosując rady Autora zadbasz o zdrowe ciało i umysł. Każdy rozdział jest dodatkowo usiany zabawnymi opowieściami, a kończy się zadaniami i ćwiczeniami, które mają zapoczątkować przemiany w twoim życiu. Tylko od ciebie zależy to, czy będziesz zdrowy.

Co jest dla Ciebie ważne? Zmień przekonania dla własnego zdrowia

Czytając tę książkę będziesz zaskoczony, zszokowany, a czasem obrażony prowokacyjnymi porównaniami, a nawet wulgaryzmami. Mają one za zadanie otworzyć twój umysł i zmusić do samodzielnego myślenia. Dzięki tym metodom z pewnością odnajdziesz w sobie wartości, które zostały tobie narzucone przez telewizję, prasę czy innych ludzie, oraz oddzielisz je od tych, które mają dla ciebie największe znaczenie. Dowiesz się także, na czym ci tak naprawdę zależy i co chcesz robić w życiu dla siebie, nie dla pieniędzy, sławy czy aprobaty sąsiada. Ponadto nauczysz się pielęgnować swoje ciało, zadbasz o ruch i zdrowie psychiczne.

Znajdź motywację do działania, a szybko osiągniesz swoje cele

Autor w tej publikacji przekazuje ponad trzydziestoletnie doświadczenie w pracy z ludźmi. Opisuje 33 prawdziwe przyczyny tego, że czujesz się nieszczęśliwy, a ludzi i ich zachowanie porównuje do osłów. Jeśli jesteś uparty i nie widzisz potrzeby zmian, ta książka jest dla ciebie. Autor bez wątpienia zdradza proste chwyty, jak pomyślnie dokonać zmian i poprawić jakość życia, czyli zmienić swoje nawyki. To od nich zależy każde twoje działanie, a przede wszystkim decyzje. Otrzymasz kilka kuksańców pod żebra i garść wiedzy do przemyśleń. Poznasz zarazem unikatową metodę z gwarancją skuteczności, która oferuje odzyskanie zdrowia i radości życia.

Odkryj siebie na nowo

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ