Medycyna kwantowa

Chirurgia aury – usuwanie źródła choroby

  • ISBN: 978-83-8301-128-8;
  • Cena katalogowa: 49.40 zł;
  • Ilość stron: 220;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2022;
  • Nr wydania: I-dodruk;
Irena Kloskowska
Irena Kloskowska
10
0

Nowa medycyna w Twoich rękach

Kiedy dopada nas choroba życzymy sobie tylko jednego, żeby ból minął i żebyśmy znów byli zdrowi. Aby odzyskać zdrowie jesteśmy gotowi na wiele poświęceń. Szukamy ratunku w kosztownych technikach diagnostycznych i drogich medykamentach. Niestety, zazwyczaj nasze zdrowie nie dotyczy tylko cielesności, ale również zdrowia duszy czy bycia zdrowym na innym, niematerialnym poziomie. Dlatego holistyczne uzdrawianie staje się coraz bardziej popularne.

Alternatywne metody leczenia

Alternatywne metody leczenia dążą do tego, by przezwyciężyć rozdział ciała i ducha, zajmując się przede wszystkim ich wzajemnym oddziaływaniem. Prowadzą do odnalezienia przyczyn powstawania chorób lub zapobiegają ich wystąpieniu.
Jedną z takich metod jest chirurgia aury, która opiera się na medycynie informacyjnej i fizyce kwantowej. Z jej pomocą możesz pozbyć się przewlekłego bólu i wielu chorób, które nękają współczesne społeczeństwo. Również chroniczne dolegliwości jak migreny, alergie, napięcia pleców lub choroby laryngologiczne można wyleczyć już w pierwszej fazie badania aury dotykiem.
Autorytetem w dziedzinie chirurgii aury jest Gerhard Klügl, który wraz z Tomem Fritze, swoje doświadczenie w uzdrawianiu opisuje w tej książce. Ujawniają w niej możliwe przyczyny problemów ze zdrowiem jedynie na podstawie obserwacji aury. Opracowane przez Gerharda Klügla techniki uzdrawiania stanowią podstawę medycyny przyszłości. Jego doświadczenie oraz tysiące osób, które odzyskały zdrowie dzięki chirurgii aury, bez skalpela i ingerencji w ciało czy leków, stanowią świadectwo skuteczności medycyny kwantowej.

Czym właściwie jest aura?

Publikacja dostarczy Ci odpowiedzi nie tylko na to pytanie, ale też wyjaśni jak pozbyć się wielu dolegliwości poprzez oczyszczanie pola energetycznego. Poznasz naukowe dowody na jego istnienie u każdego człowieka. Aura może mieć większy lub mniejszy zasięg i emitować różny kolor, który zależy od naszych myśli, samopoczucia i nastawienia. W dzieciństwie każdy ją widzi jednak w miarę dorastania ten dar zanika. Na szczęście są osoby, które nie tylko potrafią ją dostrzec, ale też wyczytać z niej informacje o dolegliwościach. Autor tej książki posiada tę wyjątkową zdolność, a dodatkowo potrafi wykonywać operacje w aurze, które skutkują wyzdrowieniem, pozbyciem się wieloletniego bólu czy usunięciem blokad. O jego pracy i cudownych uzdrowieniach powstał film.

Poznaj medycynę przyszłości

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ