Nakładanie rąk

Twój uzdrawiający dotyk

  • ISBN: 978-83-7377-618-0;
  • Cena katalogowa: 29.20 zł;
  • Ilość stron: 160;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2013;
  • Nr wydania: I;
Natalia Paszko
NW-Monika Muszyńska
0
1

Wykorzystaj pradawną wiedzę

Uzdrawianie drugiego człowieka poprzez nakładanie rąk jest znane od wieków. Na przestrzeni tysiąca lat nie brakowało ludzi posiadających umiejętność takiego leczenia. Jednak, jak się okazuje, każdy potrafi uaktywnić w sobie te zdolności. Duchowe uzdrawianie to całkowicie naturalny proces, który wpływa na polepszenie naszego stanu zdrowia. Pomaga w szerokiej gamie dolegliwości fizycznych, psychicznych, duchowych i emocjonalnych. Nie tylko usuwa ból i przywraca normalne funkcjonowanie organizmu, ale także rozjaśnia myśli oraz korzystnie wpływa na jakość życia. Wie o tym doskonale Autorka tej książki.

Specjalistka z nie tylko naukowym doświadczeniem

Anne Höfler nakładanie rąk praktykuje od ponad 30 lat przekazując dalej swoje doświadczenia na cieszących się ogromnym zainteresowaniem warsztatach i wykładach. Gdy jej dziecko ciężko zachorowało, doznała w swoim życiu głębokiej przemiany. Zwróciła się wówczas ku duchowemu uzdrawianiu i przez wiele lat studiowała u uzdrowicieli z całego świata. Dziś jest specjalistką w tej dziedzinie, która stale się uczy i dzieli się z Tobą swoim bogatym doświadczeniem.

Twoje nastawienie podczas nakładania rąk

Podczas tej terapeutycznej techniki bardzo ważne jest Twoje nastawienie jako osoby uzdrawiającej. W każdym z nas płyną wielkie pokłady energii i tylko odpowiednie nastawienie jest w stanie przekształcić negatywą energię w uzdrawiającą moc. Modlitwa towarzysząca temu leczniczemu rytuałowi powinna płynąć z głębi Twojego serca, tak by słowa miały uzdrawiająca moc. Zaufanie jest kolejną zasadą, dzięki której chory może otworzyć się na coś, co niewidzialne i nie pojmowalne rozumem. Dzieje się tak dlatego, że wyczerpał już wszelkie środki pomocy i dotarł do punktu zwątpienia. To tylko kilka z przykładów zasad, jakie towarzyszą nakładaniu rąk, a ta publikacja zdradzi Ci ich wiele więcej.

Recepta na powszechne choroby

Dzięki tej książce będziesz mógł zrozumieć, co dzieje się podczas nakładania rąk i jak można tę metodę zastosować u siebie oraz innych. Dowiesz się, jak z jej pomocą samodzielnie oczyścić poszczególne czakry oraz znajdziesz konkretne metody na pozbycie się najpopularniejszych chorób i dolegliwości. Problemy z kręgosłupem, układem krążenia, tarczycą czy migrenami już wkrótce będą tylko nieprzyjemnym wspomnieniem. Co więcej dowiesz się, jak poradzić sobie z bólem po stracie kogoś bliskiego czy depresją. A to dopiero początek licznych zastosowań metody opisanej w tej książce.

Odkryj moc własnych dłoni.

 

Patroni:

    ZAPISZ SIĘ