Od magii do psychotroniki

  • ISBN: 978-83-7377-307-3;
  • Cena katalogowa: 29.90 zł;
  • Ilość stron: 216;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2009;
  • Nr wydania: I;
Janusz Nawrocki
Paweł Uklejski
0
0

Psychotronika i parapsychologia – dowiedz się co to jest, zainwestuj w swój rozwój duchowy

Telepatia, przeczucia, dermooptyka, telekineza – te wszystkie zjawiska, które obejmują postrzeganie pozazmysłowe zgłębia psychotronika. Dzięki tej publikacji Ty również będziesz mógł zapoznać się z wiedzą, która przez wieki stanowiła sekret nielicznych wybrańców. Parapsychologia zajmuje się tym wszystkim, co dawniej powszechnie nazywano ezoterycznym i magicznym. Od magii do psychotroniki to niezwykła skarbnica wiedzy, dzięki której przybliżysz sobie postrzeganie pozazmysłowe i tajniki działania mózgu oraz podświadomości.

Jak wyjaśniać tajniki działania mózgu i podświadomości?

W dawnych czasach ludzie obdarzeni darem postrzegania pozazmysłowego, posługujący się różdżką czy uchodzący za medium, za praktykowanie tej „wiedzy tajemnej” musieli często zapłacić życiem. Dziś wiedzę z zakresu psychotroniki i parapsychologii może zgłębiać każdy – ważne jest jednak źródło, z którego będziemy ją czerpać. Autor publikacji – Lech Emfazy Stefański to jeden z najbardziej znanych polskich parapsychologów i współzałożyciel Polskiego Towarzystwa Psychotronicznego. Dzięki bogatemu doświadczeniu badawczemu, w prosty i poparty licznymi przykładami sposób, opisuje niezwykłe zjawiska otaczającego świata.

Postrzeganie pozazmysłowe dowiedz się, jak działa psychotronika

Książka ta stanowi kamień milowy we wprowadzeniu psychotroniki w poczet klasycznych nauk. Trudno byłoby przecenić wkład Autora w rozwój nauki dotyczącej zjawisk niewyjaśnionych (wcześniej zwanych magią czy ezoteryką) i parapsychologii. Dodajmy: niewyjaśnionych przez konwencjonalną naukę, ponieważ ta publikacja udowadnia, że zjawiska takie, jak hipnoza, telepatia, różdżkarstwo czy telekineza mogą mieć logiczne wytłumaczenie. Jeżeli pragniesz wiedzieć jakie tajniki kryje ludzki mózg – ta książka jest właśnie dla Ciebie.

Od magii do psychotroniki – dowiedz się na czym polega dermooptyka, telepatia czy telekineza

Autor łączy to, co magiczne, z naukowymi podstawami psychotroniki. To połączenie niezwykle trafne i umożliwia czytelnikom wyjaśnienie w naukowy sposób np. fenomenu średniowiecznych alchemików. Pomoże Ci też zgłębić, czy też zrozumieć działalność licznych mediów, których umiejętności zostały uwiecznione na zdjęciach z połowy XX wieku. Zainwestujesz w swój rozwój duchowy i poznasz metody terapii hipnozą oraz bioenergoterapii. Ta bogato ilustrowana książka umożliwia zgłębienie tajemnic kryjących się pod cienką warstwą zwaną naukowymi podstawami. Podręcznik ten wychował całe pokolenia znawców psychotroniki, a dziś pozwala zgłębić tajniki tej fascynującej nauki i podświadomości ludziom XXI wieku.

Nieznana historia odkryć naukowych

Dzięki tej książce poznasz fascynujące historie badaczy, którzy dokonywali niezwykłych odkryć, stosowali nietypowe terapie (np. bioenergoterapię), których zrozumienie przekraczało możliwości współczesnej im nauki. Autor przedstawia również udokumentowane przypadki ludzi, którzy wykazywali zdolności parapsychiczne i dane, jakie udało się na ich temat zebrać. Na ich podstawie czytelnik może dowiedzieć się, na czym polega jasnowidzenie, telepatia, czyli przekazywanie myśli na odległość i poznać skutki tak zwanej modlitwy śmierci.

Zjawisko widzenia skórnego

Istnieją osoby, których skóra wykazuje zwiększoną wrażliwość na bodźce niespecyficzne. Ludzie ci potrafią na przykład za pomocą ciepła promieniującego z dłoni odczytywać litery ukryte pod kilkoma warstwami papieru. Ten rodzaj postrzegania pozazmysłowego, zwany dermooptyką, nie został do tej pory szczegółowo przebadany. Autor jako pierwszy szczegółowo omawia warunki występowania tego zjawiska i jego cechy oraz przedstawia hipotezę na temat możliwych przyczyn jego występowania.

Psychotronika w praktyce – naucz się korzystać z niej już dziś

Poszukując naukowego potwierdzenia niezwykłych zjawisk, takich jak telepatia czy telekineza z pewnością skorzystasz z wielu przykładów przytoczonych przez Autora. Ta książka skarbnica wiedzy zakresu współczesnej magii – psychotroniki. Niewątpliwie będzie niezwykle przydatna w momencie, kiedy chcesz całościowo zrozumieć, gdzie jest granica pomiędzy światem tradycyjnej nauki a tym, co ukryte w podświadomości. Dowiesz się, co to jest psychotronika i jak działa w praktyce.

Wykorzystaj w pełni unikalny podręcznik psychotroniki

 

Patroni:

  • Psychotronika
ZAPISZ SIĘ