Chodzenie po ogniu

Jak wyzwolić swoją Energię

  • nakład wyczerpany
  • ISBN: 978-83-7377-320-2;
  • Cena katalogowa: 24.80 zł;
  • Ilość stron: 160;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2008;
  • Nr wydania: I;
  Natalia Paszko
  NW-Magdalena Kuźmiuk
  0
  1

  Wykorzystaj ogień do własnych celów

  Chodzenie po ogniu lub inaczej próba ognia, znana jest ludzkości już od ok 1200 r. p.n.e. Najczęściej kojarzona z obrzędami religijnymi i rytuałami, obecnie została zlaicyzowana i stała się nieodłącznym elementem wielu warsztatów motywacyjnych oraz różnego rodzaju imprez. Spacer po ogniu, a właściwie po rozżarzonych węglach może być bowiem swojego rodzaju zabawą przynoszącą pożytek fizjologiczny i psychologiczny. To pozornie niebezpieczne doświadczenie, jest niepowtarzalną okazją do zmierzenia się z żywiołem i przekroczenia wytyczonych przez siebie granic.

  Przygotuj się do chodzenia po rozżarzonych węglach

  Chodzenie po ogniu to pierwsza w języku polskim książka całkowicie poświęcona tej tematyce. W świat żywiołu wprowadzi nas autor Paweł Włodarczyk, dyplomowany masażysta, nauczyciel Kung-Fu oraz bioenergoterapeuta, który nauki pobierał u wybitnego ezoteryka Bohdana Grzywny. Oprócz praktycznych wskazówek, dotyczących doboru odpowiedniego opału, rad z zakresu przygotowania miejsca czy podstawowych reguł bezpieczeństwa, autor przedstawia także terapeutyczne właściwości ognia – w jaki sposób oczyszczający „spacer wśród płomieni” poprawi kondycję energetyczną człowieka, czy dosłownie wypali jego choroby, neurozy oraz problemy.

  Poznaj tradycje i rytuały

  Dodatkowym atutem książki są „płomienne” ciekawostki, które wciągną Cię w bogatą historię rytualnych wędrówek po rozżarzonych węglach. Dowiesz się czym jest i jak wykorzystać w swoim życiu energię żywiołów. Poznasz znaczenie poszczególnych obrzędów, które biorą udział w procesie transformacji negatywnych emocji w pozytywny, twórczy potencjał. Nauczysz się medytacji pięciu żywiołów, a także wykorzystywania w jej praktyce mudr, które w połączeniu z innymi elementami silniej pobudzą poszczególne ośrodki energii.

   „Czerwony dywan” nie tylko dla celebrytów

  Mogłoby się początkowo wydawać, że jest to propozycja wyłącznie dla zaprawionych w boju miłośników adrenaliny i sportów ekstremalnych, jednak nic bardziej mylnego. Chodzenie boso po rozżarzonych węglach jest dla każdego, kto chciałby na drodze „oswojenia” jednego z najbardziej niebezpiecznych żywiołów, przeżyć coś więcej niż tylko zwykłą przygodę. Dzięki spacerowi po „czerwonym dywanie” zyskasz pewność siebie, pokonasz swoje słabości, oczyścisz i uzdrowisz ciało. A to tylko część korzyści jakie otrzymasz w pakiecie ze zbrataniem się z żywiołem ognia. Zainwestuj już dziś w swoją kondycję psychofizyczną, pokonaj lęki i roznieć swój potencjał.

  Rozpal w sobie to, co najlepsze!

   • nakład wyczerpany

    

   Patroni:

    ZAPISZ SIĘ