Chińska sztuka zdrowego życia

Chińska sztuka zdrowego życia
Chińska sztuka zdrowego życia

Skorzystaj z wielowiekowej mocy doświadczeń chińskich mędrców. Poznaj ćwiczenia, które pozwolą Ci polepszyć stan fizyczny organizmu. Zmień atmosferę panującą w domu. Nie musisz spędzać lat w Azji na studiowaniu sztuk Państwa Środka. Teraz wiedza klasztoru Shaolin jest dostępna dla każdego.

  • ISBN: 978-83-7377-294-6;
  • Ilość stron: 264;
  • Oprawa: miękka;
  • Data ostatniego wydania: 2007;

Bądź w dobrej formie jak Chińczycy

Wyobraź sobie Chińczyka. Jedni pomyślą o chłopcu w egzotycznym nakryciu głowy, innym stanie przed oczyma starzec posiadający wielką życiową mądrość, a jeszcze inni wyobrażą sobie umundurowanego jegomościa nie będącego wielkim entuzjastą demokracji.
Pomimo wielu różnic wszystkie te stereotypowe obrazy mają jedną wspólną cechę.
Zawsze nasz wyimaginowany mieszkaniec Państwa Środka jest osobą szczupłą, w doskonałej kondycji fizycznej i mającą w perspektywie dożycie bardzo sędziwego wieku. Czemu Chińczycy zawdzięczają taką niesamowitą formę fizyczną?

Zastosuj proste i skuteczne metody

Autor nie tylko odpowiada na to pytanie, ale jednocześnie pozwala czytelnikowi zastosować tajniki długowieczności w życiu codziennym statystycznego Kowalskiego.
Nie musimy jeść pałeczkami czy też wieszać na balkonie papierowych smoków. Leszek Matela nie namawia nas także do nakłuwania się igłami czy jedzenia potraw gotujących męki naszym kubkom smakowym. Jak zatem można polepszyć swoje zdrowie, a w konsekwencji i życie? Autor ponad 30 książek wskazuje nam prostą drogę do szczęścia. Osiągniemy je poprzez proste ćwiczenia i zastosowanie zasad feng shui w życiu codziennym.

Chcesz zachować zdrowie na długie lata? To poradnik dla Ciebie!

ZAPISZ SIĘ