Czakry

Siedem kluczy do energetycznego uzdrowienia ciała i duszy

  • ISBN: 978-83-7377-843-6;
  • Cena katalogowa: 39.30 zł;
  • Ilość stron: 224;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2021;
  • Nr wydania: II - dodruk;
Janusz Nawrocki
Magdalena Kuźmiuk
0
1

To źródło Twojego holistycznego zdrowia, dowiedz się, jak równoważyć czakry

Czakry są niczym komnaty w świątyni ciała. To centra energetyczne organizmu, ośrodki przyjmowania, przyswajania i przekazywania mocy życiowej. Czy wiesz, że Twój fizyczny, psychiczny i emocjonalny stan zależą od kondycji czakr? Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej o czakrach i o tym, jak równoważyć czakry, sięgnij po tę książkę. Publikacja oferuje praktyczne narzędzia, które w procesie uzdrawiania energetycznego umożliwią Ci osiągnięcie równowagi i odzyskanie sił witalnych. Autorka to uznana światowa ekspertka w dziedzinie stosowania wiedzy o kanałach energetycznych w terapii i adaptowania jej do zachodniego stylu życia. W tej książce w przejrzysty sposób opisuje symbole, funkcje i cel każdej z siedmiu czakr. A także ich role oraz wpływ na zdrowie, związki czy podejmowanie decyzji.

Terapia czakr, czyli co zrobić, kiedy jedna czakra ma zbyt dużo energii, a inna – zbyt mało?

Na rynku znajdziesz różne książki o czakrach, lecz ta łączy odkrycia nauki Wschodu i Zachodu, wskazując, że możliwe jest ich harmonijne współdziałanie. Co bardzo ważne, ta publikacja daje Ci również skuteczną metodę uzdrawiania energetycznego na zharmonizowanie każdej czakry tak, aby otaczała Cię tylko pozytywna energia. Ponieważ tylko nieliczni tak naprawdę żyją w stanie równowagi. Większość osób – także Ty – wykonuje zbyt wiele jednych czynności, a za mało innych. Co skutkuje tym, że jedne czakry mogą znajdować się w stanie nadczynności (mają zbyt wiele energii) lub niedoczynności (mają za mało energii). Co zrobić, kiedy jedna czakra ma zbyt dużo energii, a inna – zbyt mało? Autorka pokaże Ci sposoby na to, jak równoważyć czakry. Jedną z popularnych technik uzdrawiających w uzdrawianiu energetycznym i uzdrawianiu duchowym są ćwiczenia oddechowe. Bonusem w ich zastosowaniu jest czysty relaks.

Podręcznik o tym, jak równoważyć czakry, pełen praktycznych informacji i ćwiczeń

Wiedza o czakrach daje dostęp do prawdziwego kodu uzdrawiania. Podręcznik ten przedstawia najskuteczniejsze techniki uzdrawiające czakry. Poznasz ćwiczenia oddechowe, dzięki którym można odblokować czakrę serca i czakrę podstawy. Znajdują się tu również terapeutyczne mantry, wizualizacje i przynoszące relaks medytacje kolorów oraz praktyczne porady, dzięki którym łatwiej poradzić sobie w trudnych sytuacjach życiowych. Terapia czakr pomaga również na problemy z jąkaniem, wahaniami nastroju czy spadkami energii. Pozytywną energię tę można też zastosować jako narzędzie do uzdrawiania duchowego: przebudzenia, wyzwolenia, manifestacji, otrzymywania i dawania w życiu codziennym. Przekonaj się, jak możesz poprawić kondycję swoich czakr.

Czakry – nieskończone źródło energii

 

Patroni:

  • Talizman.pl
  • Psychotronika
  • pobierz fragment książki
ZAPISZ SIĘ