Matryca energetyczna

Innowacyjne uzdrawianie

  • ISBN: 978-83-8301-145-5;
  • Cena katalogowa: 49.40 zł;
  • Ilość stron: 208;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2022;
  • Nr wydania: IX - dodruk;
Janusz Nawrocki
Paweł Uklejski
0
0

Leczenie Matrycą Energetyczną – poznaj moc medycyny energetycznej!

Czy wiesz, czym jest Matryca Energetyczna? Czy słyszałeś kiedykolwiek o metodzie dwupunktowej? Okazuje się, że fizyka i psychologia kwantowa są źródłem prawdziwej rewolucji nie tylko w dziedzinie nauki. Wzbogacają także zestaw dostępnych nam technik uzdrawiających. Otwierając nasz umysł na nowe idee, dostarczają nowatorskich form terapii, skutecznych w leczeniu wielu powszechnych chorób i dolegliwości. Dzięki tej książce dowiesz się, na czym polegają leczenie Matrycą Energetyczną i metoda dwupunktowa (tzw. dwupunkt). W ten sposób nauczysz się w praktyce stosować uzdrawianie kwantowe z korzyścią dla swojego zdrowia. Łącząc kwantowość z doświadczeniami z pogranicza ezoteryki, zyskasz potężne narzędzie, które poprawi jakość Twojego życia.

Uzdrawianie kwantowe – obudź swoją energię!

Matryca Energetyczna korzysta z niezwykłej energii, która tkwi w każdym z nas. Richard Bartlett, doktor kręgarstwa i neuropatii, odkrył ją podczas choroby swojego syna. Po tym, jak nie pomogły medycyna konwencjonalna i alternatywna, zastosował terapię, która natychmiast uzdrowiła jego dziecko. Połączył łagodny dotyk z intencją płynącą z głębi umysłu. Ten „cud” zaczął tłumaczyć, korzystając z osiągnięć fizyki i psychologii kwantowej. Kwantowość zakłada bowiem, że umysł i materia spotykają się, aby stać się jednością. Jesteśmy nierozerwalnie połączeni z energią wszechświata, dzięki czemu możemy tak naprawdę dowolnie kształtować otaczającą nas rzeczywistość. Tą drogą bezpośrednio wpływamy również na swoje zdrowie lub bliskich osób. Właśnie ten fakt wykorzystują osoby stosujące w praktyce medycynę energetyczną i leczenie Matrycą Energetyczną.

Otwórz się na działanie tej techniki uzdrawiającej

Matryca Energetyczna to bardzo prosta i naturalna technika uzdrawiająca, wykorzystująca między innymi zasadę dwupunktu. Głównym założeniem metody dwupunktowej jest bezpośrednia łączność człowieka ze wszystkim, co go otacza. Stosując dwupunkt, zmieniamy jedną rzeczywistość (niekorzystną) na inną (korzystną). Leczenie Matrycą Energetyczną jest dostępne dla każdego, kto otworzy swój umysł na nowe sposoby myślenia zainspirowane ideą kwantowości i zechce wykorzystać uzdrawianie kwantowe w praktyce. Wystarczy, że poddasz się działaniu energii, a natychmiast doświadczysz pozytywnych skutków tej terapii. Opisane w książce techniki uzdrawiające nie są przeznaczone tylko dla uzdrowicieli praktykujących medycynę energetyczną. Nie jest to ezoteryka dostępna wyłącznie dla grupy wtajemniczonych, ale wiedza, z której może skorzystać każdy. Bowiem Matryca Energetyczna to sposób postrzegania rzeczywistości, który może gruntownie zmienić każdy aspekt życia w oparciu o najnowsze osiągnięcia fizyki i psychologii kwantowej. Poddaj się jej mocy, która ułatwi Tobie i bliskim dostęp do uzdrawiania tkwiącego w dłoniach.

Odkryj uzdrawiającą moc Matrycy Energetycznej!

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ