Metoda dwupunktowa dla każdego

Kwantowa transformacja zdrowia i świadomości

  • ISBN: 978-83-7377-659-3;
  • Cena katalogowa: 34.30 zł;
  • Ilość stron: 160;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2014;
  • Nr wydania: II;
Natalia Paszko
NW-Katarzyna Masłowska
0
1

Kreuj rzeczywistość – metoda dwupunktowa

Obecnie wszystko dzieje się szybko, czasami wręcz za szybko. Czas leci jak szalony, a my razem z nim. Z tego powodu potrzebujemy działań przynoszących natychmiastowe rezultaty. Takie właśnie efekty daje metoda dwupunktowa, czyli metoda kreowania rzeczywistości, którą opisuje Autor. Można ją określić precyzyjniej jako technikę rozwoju świadomości oraz transformację rzeczywistości, która jak się sam przekonasz może zdziałać prawdziwe cuda.

Sekret kwantowego życia

Metoda dwupunktowa dotyczy nie tylko uzdrawiania duchowego, ale każdego aspektu naszego  życia – zmiany negatywnych przekonań, poprawy zdrowia, relacji, czy nawet finansów. W tej książce została przedstawiona w niezwykle ciekawy i przystępny sposób. Polega na dotykaniu dwóch punktów na ciele, z których pierwszy odnosi się do tego, co właśnie odczuwasz, drugi natomiast do tego, czego chciałbyś doświadczyć. Bazuje na Twojej świadomej decyzji i intencji. Nie uzależnia niczego od czynników zewnętrznych. Stanowi współczesne narzędzie, które pozwala szybko zmienić Twoje myśli uwarunkowane poglądami i przyzwyczajeniami. Ta technika rozwoju świadomości i uzdrawiania przynosi natychmiastowe efekty i pozwala wprowadzić siebie w stan samoprogramowania.

Co to właściwie jest metoda dwupunktowa?

W książce opisane zostały najważniejsze zasady metody dwupunktowej, czyli wszystko to, co jest niezbędne, aby własne marzenia zamienić w rzeczywistość. Znajdziesz w niej również wiele przykładów i ćwiczeń podpartych obrazkami ułatwiające jeszcze lepsze zrozumienie i praktyczne zastosowanie tej techniki. Jak twierdzi sam prekursor tej metody, dr Richard Bartlett, delikatny dotyk połączony ze skupioną intencją czyli myślą, bardzo często wystarcza, aby przywrócić równowagę fizyczną, umysłową i duchową, a także wprowadzić harmonię w relacjach z innymi.

Metoda dwupunktowa – energia serca

Dzięki zaprezentowanej metodzie będziesz mógł pozwolić sobie na spełnianie marzeń, poznasz bliżej magię fizyki kwantowej oraz zastosujesz leczenie kwantowe dla każdego. Uzdrawianie metodą dwupunktową daje możliwość doświadczania niewiarygodnych transformacji. Nauczysz się jej bardzo szybko, a już przy pierwszym jej zastosowaniu może wydarzyć się cud. Poczujesz wreszcie, że WSZYSTKO jest możliwe.

Jesteś dwa punkty od idealnego życia

 

Patroni:

    ZAPISZ SIĘ