Metoda dwupunktowa w praktyce

Jak wykorzystać energię pola serca

  • ISBN: 978-83-8301-227-8;
  • Cena katalogowa: 49.40 zł;
  • Ilość stron: 236;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2022;
  • Nr wydania: II - dodruk;
Mariusz Warda
Magdalena Kuźmiuk
0
0

Wykorzystaj swoje możliwości w praktyce dzięki prostej metodzie dwupunktowej

Dwupunkt… Brzmi tajemniczo, prawda? Warto jednak poznać tę metodę i zacząć stosować ją we własnym życiu! Tysiące ludzi na całym świecie praktykuje dwupunkt. Co to takiego? To metoda uzdrawiania na poziomie duchowym, kwantowym, fizycznym i psychicznym. Z pomocą terapii dwupunktu można kreować rzeczywistość. Metoda dwupunktowa w praktyce polega na tym, aby dotknąć dwóch punktów na ciele, z których pierwszy odnosi się do tego, co właśnie odczuwasz, drugi natomiast do tego, czego chciałbyś doświadczyć. W ten sposób szybko zmienisz swoje myśli uwarunkowane poglądami i przyzwyczajeniami. Możesz też poprawić swoją kondycję zdrowotną i wpłynąć na wszystko, co Cię otacza. W podświadomości nareszcie poczuć szczęście i gotowość do spełniania swoich marzeń.

Pole serca – Twój portal wewnętrznej mocy

Ta książka zaprasza Cię w podróż w głąb Twojej natury. Abyś i Ty dzięki dwupunktowi odkrył moc dokonywania transformacji rzeczywistości, jaką w sobie od zawsze nosisz. Dzięki niej zbadasz kosmiczną świadomość i wykorzystasz swoje nieskończone możliwości, dostępne dzięki polu serca. Autorka, wplatając w treść książki dowcipne nawiązania do nauki, duchowości i praktyczne zabawy, wyjaśnia, jak zorganizowana jest kosmiczna świadomość. Opierając się na swoim wieloletnim doświadczeniu z metodą dwupunktową w praktyce podaje bezcenne wskazówki, jak można poradzić sobie z różnymi życiowymi sytuacjami i wyzwaniami. A także doświadczyć pełnej radości i osobistego spełnienia. Zmieni się Twoja podświadomość. Kluczem jest właśnie pole serca, które jest portalem do wewnętrznej mocy oraz osobistej i globalnej przemiany. Poprowadzi Cię on do nowej rzeczywistości opartej na jedności, miłości i nieograniczonym potencjale.

Zacznij zmieniać swoje życie dzięki metodzie dwupunktowej w praktyce

Już teraz możesz skorzystać z wiedzy dotychczas dostępnej wyłącznie dla uczestników elitarnych warsztatów Matrycy Energetycznej. Dzięki tej książce, nauczysz się sprawnie wchodzić w pole serca, koncentrować się na nowych aspektach codzienności i obserwować przełomowe zmiany w swoim życiu. Przechodząc przez kolejne rozdziały publikacji uświadomisz sobie, że fizyka kwantowa jest nie tylko zrozumiała, ale i niezwykle praktyczna. To dzięki tej terapii dane Ci będzie przejść etap uzdrowienia kwantowego, duchowego, zrealizować wszystkie swoje marzenia i wreszcie poczuć szczęście. I przekonasz się, jak na Ciebie działa metoda dwupunktowa w praktyce.

Nauka czynienia cudów

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ