Opukiwanie meridianów

Rewolucyjny sposób na pokonanie negatywnych emocji i stresu

 • ISBN: 978-83-7377-662-3;
 • Cena katalogowa: 39.30 zł;
 • Ilość stron: 328;
 • Oprawa: miękka;
 • Format: 14,5 x 20,5 cm;
 • Data ostatniego wydania: 2014;
 • Nr wydania: I;
Mariusz Warda
NW-Magdalena Kuźmiuk
0
1

Opukiwanie meridianów – EFT – technika emocjonalnej wolności

Linda Stotenberg, kosmetyczka z Baltimore, tak bardzo bała się podróżowania samolotem, że za każdym razem, gdy wchodziła na jego pokład mdlała lub wymiotowała. Strach przed lataniem przybrał na sile, gdy pewnego dnia uświadomiła sobie, że nie da rady wejść na pokład. Zadzwoniła do swojej przyjaciółki, wybitnej terapeutki, która poprosiła, by poddała się sesji opukiwania meridianów (EFT – technice emocjonalnej wolności), która między innymi pomaga zwalczać lęk. W trakcie godzinnej terapii przez opukiwanie wykorzenione zostały wszystkie lęki Lindy. Następnego dnia nasza bohaterka wsiadła na pokład samolotu, gdzie odbyła przyjemną i wolną od lęku podróż. Brzmi nieprawdopodobnie? Zobacz sam, jakie efekty daje stosowanie techniki EFT.

Uwalnianie emocji sposobem na stres, ból czy lęk

Na czym polega metoda EFT? Czy możliwe jest, że Linda tak szybko uwolniła się lęku przed lataniem? Czy metodę opukiwania można stosować samodzielnie, a może należy udać się do specjalisty medycyny naturalnej? Na te, a także wiele innych pytań odpowiedzi udzieli dr Patricia Carrington, psycholog kliniczny, popularna pisarka, a także pionierka w dziedzinie opukiwania meridianów. Jako jedna z nielicznych posiada tytuł Mistrza EFT zdobyty pod okiem jej twórcy – Garrego Craiga.

Podręcznik EFT w Twoich rękach

Opukiwanie meridianów to połączenie starożytnej sztuki akupunktury oraz współczesnej psychologii. Celem tej techniki jest uwolnienie się od negatywnych emocji, będących efektem zaburzenia systemu energetycznego ciała. Terapia polega na powtarzaniu doraźnie opracowanych afirmacji przy jednoczesnym opukiwaniu kluczowych miejsc. Tymi miejscami są znajdujące się na ciele punkty energetyczne, zwane meridianami. Jeśli próbujemy uporać się z jednoaspektowym problemem – tak jak Linda – to cała procedura zajmie zaledwie kilka minut! Choć wydaje się to niewiarygodne, opukiwanie udowodniło swoją niezwykłą skuteczność w przypadkach wymagających obniżenia poziomu intensywności lub całkowitego wyeliminowania stresy, fobii, bólu, blokad psychicznych, problemów dziecięcych, nałogów i wielu innych powszechnie spotykanych schorzeń.

Zapukaj po zdrowie!

Dzięki tej książce będziesz dysponował wszystkimi niezbędnymi informacjami o opukiwaniu meridianów i technice uwalniania. Zamieszczone w książce ćwiczenia, mapa meridianów oraz dokładnie omówione punkty meridianów zapewnią Ci podstawy do dalszego zgłębiania tej fascynującej i niezwykle skutecznej metody. Technika EFT jest całkowicie naturalna, łagodna, łatwa do przyswojenia i przynosząca długotrwale efekty. Nie wymaga stosowania leków ani korzystania z urządzeń medycznych. Można ją aplikować samemu sobie, w każdym miejscu i o dowolnej porze. Książka wypełniona jest świadectwami osób, którym pomogła, a niejednokrotnie zmieniła życie na lepsze.

Szokująco prosty sposób na zdrowie i harmonię!

 

Patroni:

  • pobierz fragment książki
  ZAPISZ SIĘ