Encyklopedia leczniczych aromatów

Kadzidła, olejki, napary

  • ISBN: 978-83-7377-342-4;
  • Cena katalogowa: 69.80 zł;
  • Ilość stron: 304;
  • Oprawa: twarda;
  • Format: 17,6 x 25 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2008;
  • Nr wydania: I;
Janusz Nawrocki
NW-Mariusz Golak
0
1

Magiczne zioła – naucz się z nich korzystać

Nasi przodkowie od wieków wykorzystywali zioła do tworzenia magicznych mikstur i ziołolecznictwa. Tworzone przez nich mieszanki, napary, maści i nalewki używane były w rytuałach, zaklęciach, leczeniu, a także w codziennym życiu. A utrzymywane w głębokiej tajemnicy przepisy, przekazywano dopiero kolejnemu pokoleniu magów. Obecnie zebrał je dla nas Scott Cunningham, praktyk magii elementarnej od przeszło dwudziestu lat, autor ponad trzydziestu książek z zakresu literatury fachowej oraz fikcji.

Ponad 100 magicznych przepisów o wyjątkowych właściwościach

Autor, wybitny znawca ziół i wykorzystywania ich wyjątkowych właściwości skompletował ponad 100 przepisów na przygotowanie olejków eterycznych, kadzideł, maści, nalewek, proszków, ziołowych kąpieli, naparów, mydeł rytualnych czy saszetek i talizmanów ziołowych. Niektóre z przepisów zostały przekazane mu przez nauczycieli, inne pochodzą ze starych manuskryptów. Wszystkie bezpieczne i wielokrotnie wypróbowane przez samego autora.

Olejki eteryczne i ich wykorzystanie

Olejki eteryczne znajdują szerokie zastosowanie nie tylko w aromaterapii ale również w magii, ich używanie w tych celach było bardzo popularne już w starożytności. Bardzo często naciera się nimi świece, które następnie są spalane podczas magicznych rytuałów, aby moce olejku mieszały się z energią koloru i płomienia świecy. Namaszcza się nimi ciało, kryształy czy kamienie szlachetne aby nasycić je swoimi energiami. Poznaj właściwości olejków eterycznych takich jak: olejek z drzewa herbacianego, olejek cedrowy, olejek pomarańczowy, olejek rozmarynowy i wiele innych. Sprawdź jak wykorzystać je do przyciągnięcia miłości, pieniędzy, zwiększenia mocy swojego znaku zodiaku czy problemów ze snem.

Olejek energetyczny:
4 krople olejku z pomarańczy
2 krople olejku z limonki
1 kropla olejku z kardamonu
Stosuj w sytuacji, gdy jesteś zmęczony, chory lub w celu zwiększenia własnych pokładów energii.

Podręcznik po leczniczych aromatach

Scott Cunningham stworzył najobszerniejsze kompendium wiedzy o kadzidłach, olejkach, ziołach, naparach i ich właściwościach oraz magicznych zastosowaniach. Znajdziesz tu odwiecznie skrywane sekrety przyrządzania tajemniczych mieszanek, do których stworzenia nie potrzebujesz skomplikowanych sprzętów, a składniki znajdziesz bez problemu. Dzięki podstawowym zasadom magii dowiesz się, jak leczyć ziołami, przyciągnąć pieniądze, miłość, zdrowie czy zwiększyć duchowość.

Magiczna aromaterapia dla każdego!

 

Patroni:

    ZAPISZ SIĘ