Energia chi prana

  • ISBN: 978-83-7377-301-1;
  • Cena katalogowa: 19.90 zł;
  • Ilość stron: 150;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2008;
  • Nr wydania: I;
Natalia Paszko
NW-Magdalena Kuźmiuk
0
1

Energia chi – niezbędne źródło mocy dla każdego

Książka Dagmary Samborskiej o energetyzującym tytule „Energia chi prana” to kwintesencja wiedzy autorki na temat energii krążącej we Wszechświecie, złożona z wiedzy kultury chińskiej, hinduskiej i oparta na feng shui oraz geomancji rodzimej i światowej. Każdy z nas potrzebuje mocy energii chi do prawidłowego funkcjonowania organizmu, lecz nie każdy wie, jak może z niej skorzystać.

Skorzystaj z cennych rad Autorki i ciesz się sukcesem!

Dagmara Samborska jako znawczyni chi i sha chi wprowadza nas w tajniki wiedzy najstarszych kultur świata, co pozwala odkryć w sobie możliwości prowadzące do sukcesu i dobrego samopoczucia oraz żyć zgodnie z zasadami krążącej wokół nas pozytywnej energii. Energia to My, ludzie, którzy pragną w lepszy sposób pracować i dochodzić do sukcesów życiowych. Jeśli poznamy zasady, których powinniśmy przestrzegać, aby czerpać jak najwięcej energii ze środowiska, w którym żyjemy – wtedy otworzymy sobie drogę do sukcesu.

Zaprzyjaźnij się z energią chi i sprawdź, jakie niesie to korzyści

Czy wiesz, że energia jest Twoim przyjacielem? Czy potrafisz korzystać z tej przyjaźni? Możesz posiąść magiczną sztukę wykorzystywania energii chi wokół siebie. Dzięki niej zrozumiesz jak być aktywnym i pełnym pozytywnych wibracji pobieranych z otoczenia. Twoja przyjaźń z energią pomoże osiągnąć Ci sukces w pracy i życiu rodzinnym. Nie trać czasu na życie bez energetycznego dopingu! Możesz zmienić swój los na lepszy!

Uzdrawianie na wszystkich poziomach

Wszystkie dziedziny wiedzy wykorzystane przez autorkę w książce „Energia chi prana” wskazują prawidłową drogę do osiągania dobrych rezultatów w odbieraniu pozytywnych wibracji Wszechświata. Jest on oparty na założeniach wywodzących się ze starożytnych praktyk Chińczyków, którzy jako kultura przez wiele lat odizolowana od europejskiej cywilizacji, wytworzyli własny system pojmowania energii sprzyjającej rozwojowi osobowości i pełniącej funkcję ochronną organizmu. Dzięki publikacji dowiesz się, jak odblokować przepływ energii, by polepszyć swoje samopoczucie i pozbyć się różnych dolegliwości.

Poczuj pozytywne wibracje.

 

Patroni:

    ZAPISZ SIĘ