Reiki sztuka uzdrawiania dla każdego

 • nakład wyczerpany
 • ISBN: 978-83-7377-016-4;
 • Cena katalogowa: 22.90 zł;
 • Ilość stron: 185;
 • Oprawa: miękka;
 • Format: 14,5 x 20,5 cm;
 • Data ostatniego wydania: 2003;
 • Nr wydania: III;
Janusz Nawrocki
NW-Magdalena Kuźmiuk
0
1

Reiki – wszechogarniająca energia życia

Cały otaczający nas świat wypełniony jest wszechobecną energią życia, zwaną Reiki. Rośliny, zwierzęta, a nawet my jesteśmy stale przez nią utrzymywani przy życiu. Gdy przepływ Reiki zostanie zablokowany, może skutkować to kłopotami ze zdrowiem, samopoczuciem lub destrukcyjnie wpływać na nasze emocje. By temu zapobiec, należy właściwie używać jej na co dzień. O tym, jak tego dokonać, dowiesz się z niniejszej publikacji.

Zablokowany przepływ energii – najczęstsza przyczyna chorób

Autor, Wielki Mistrz Reiki i bioenergoterapeuta wyjaśnia, jaki wpływ ma ta życiodajna energia na nasze zdrowie i samopoczucie. Ukazuje, jaki bezpośredni wpływ na dolegliwości i powszechne choroby ma zablokowany przepływ energii. Z publikacji dowiesz się, jak odblokować przepływ energii w czakramach, a także jak stosować afirmacje oraz jakie są pozycje rąk przy przekazywaniu energii Reiki dla siebie.

Reiki przede wszystkim to energia miłości

Dzięki temu, że energia Reiki pochodzi głównie z miłości, może ona uleczyć każdą chorobę, pojednać zwaśnione strony, zniweczyć złą magię czy też wygładzić grzech. Terapia Reiki jest całkowicie bezpieczna i pozbawiona skutków ubocznych, zarówno dla dającego, jak i biorącego. Wspaniała moc miłości sprawia, że seansy Reiki są znakomitym relaksem dla ciała i duszy.

Korzystny wpływ Reiki na rośliny i zwierzęta

Zostało udowodnione, że rośliny bardzo dobrze reagują na płynącą od nas energię Reiki. Rośliny, podobnie jak ludzie, mają swego rodzaju “uczucia” i reagują na naszą obecność lub jej brak. Autor wyjaśnia, jak wykorzystać Reiki, by Twoje rośliny dobrze rosły oraz jakie znaczenie ma rozmawianie i delikatnie dotykanie roślin. Jeśli jesteś posiadaczem zwierzęcia domowego, również możesz stosować terapię energią u swoich małych przyjaciół. Uchroni je to przed chorobami i napełni nowy życiowymi siłami.

Jedna energia, wiele korzyści

Reiki to Energia, która jest obecna we wszechświecie. Z książki nauczysz się prostych i skutecznych metod jej wykorzystania. Możesz zostać domowym uzdrowicielem dla siebie, swojej rodziny i przyjaciół. Wykorzystując energię szybko pozbędziesz się codziennych dolegliwości ale również możesz uzdrowić swoje ciało i oczyścić duszę. W czasie misterium inicjacji Mistrz dostraja Cię do energii ze źródła. Wykorzystując na co dzień energię Reiki odmienisz swoje życie na lepsze i poprawisz kondycję fizyczną i psychiczną. Nauczysz się, jak energetyzować czakramy, przekazywać energię bliskim, wspomagać zdrowie, medytować i stosować osłony energetyczne. Wykorzystaj swoją moc.

Poczuj w sobie energię Reiki

 • nakład wyczerpany

 

Patroni:

  • pobierz fragment książki
  ZAPISZ SIĘ