Czakry. Siedem kluczy do energetycznego uzdrowienia ciała i duszy
  • ISBN: 978-83-7377-843-6;
  • Cena katalogowa: 39.30 zł;
  • Ilość stron: 224;
  • Oprawa: miękka;
  • Data ostatniego wydania: 2019;
  • Nr wydania: II;
Janusz Nawrocki
Magdalena Kuźmiuk
0
0

Czakry jako źródło holistycznego zdrowia

Czakry są centrami energetycznymi organizmu, ośrodkami przyjmowania, przyswajania i przekazywania mocy życiowej. Tak samo jak koraliki w naszyjniku, owe jaśniejące klejnoty są ze sobą połączone – nawleczone na wewnętrzny rdzeń duszy, który w ciele człowieka rozciąga się od podstawy kręgosłupa aż do czubka głowy. Nasz fizyczny, psychiczny i emocjonalny stan zależą od ich kondycji. Ta książka oferuje praktyczne narzędzia do osiągania równowagi i odzyskiwania sił witalnych. Dzięki niej można zrozumieć funkcje i cel każdej czakry, jej rolę oraz wpływ na zdrowie, związki czy podejmowanie decyzji. Autorka przedstawia również metodę na zharmonizowanie każdej z nich.

Ekspertka w dziedzinie centrów energetycznych

Autorka jest zaliczana do grona największych światowych ekspertów w dziedzinie stosowania wiedzy o kanałach energetycznych człowieka do celów terapeutycznych i adaptowania jej do zachodniego stylu życia. Posiada tytuł doktora psychologii i opieki zdrowotnej a jej publikacje otrzymały status bestsellerów. Na rynku znajdziemy różne książki o czakrach, lecz ta łączy odkrycia nauki Wschodu i Zachodu, wskazując, że możliwe jest ich harmonijne współdziałanie. Autorka przedstawia również metodę na zharmonizowanie każdego z centrów energetycznych w naszym ciele.

Harmonizacja czakr i jej zalety

Wiedza o czakrach daje dostęp do prawdziwego kodu uzdrawiania. Podręcznik ten przedstawia najskuteczniejsze techniki oddechowe, dzięki którym można odblokować czakrę serca i czakrę podstawy. Znajdują się tu również terapeutyczne mantry, wizualizacje i medytacje kolorów oraz praktyczne porady, dzięki którym łatwiej poradzić sobie w trudnych sytuacjach życiowych. Terapia czakr pomaga również na problemy z jąkaniem, wahaniami nastroju czy spadkami energii. Moc czakr można też zastosować jako narzędzie do przebudzenia, wyzwolenia, manifestacji, otrzymywania i dawania w życiu codziennym.

Czakry – nieskończone źródło energii.

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ