Dom pełen harmonii. Oczyść mieszkanie, oczyść życie

  • ISBN: 978-83-7377-726-2;
  • Cena katalogowa: 34.30 zł;
  • Ilość stron: 228;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2015;
  • Nr wydania: I;
Natalia Paszko
Ewelina Kuryłowicz
0
0

Poznaj cztery filary Stylu Życia w Harmonii

Autorka, Christa O’Leary, dekoratorka wnętrz, ekspertka od ekologicznego stylu życia oraz terapeutka rodzinna, w swojej fantastycznej książce „Dom pełen harmonii” pokaże Ci jak rozpocząć inspirujące i spełniające życie. Wszystko za sprawą czterech filarów Stylu Życia w Harmonii i ich kompleksowego oddziaływania nie tylko na Twoje domowe wnętrze ale również na Ciebie.

Dom / zdrowe ciało / spokojny umysł / wewnętrzne światło.

Ten komplet poprowadzi Cię do spokoju i spełnienia. Czy wiesz jak na Twoją harmonię lub dysharmonię wpływa Twój dom? Otoczenie domowe może Cię uskrzydlać lub pozbawiać energii. Pomyśl, czy po wejściu do niego jesteś szczęśliwy, że „w końcu jesteś w domu”, czy może w sposób zrezygnowany patrzysz na ogarniający Cię bałagan oraz rzeczy, które muszą być naprawione? Jest takie powiedzenie, że jeśli nie masz zdrowia, to nie masz nic. Stwórz swoje ciało na nowo, wypełniając je energią i witalnością, która wzmocni Cię na co dzień. Osiągnięcie spokojnego umysłu, czy błogostanu dzięki swojemu wewnętrznemu światłu sprawią, że Twoje życie przepełnione będzie spokojem, harmonią oraz spełnieniem.

Stwórz własne, pełne inspiracji życie

Jak to osiągnąć? Oczywiście dzięki radom Autorki oraz swojemu zaangażowaniu! Strony tej książki staną się dla Ciebie przewodnikiem, ukazującym drogę do stworzenia swojego pełnego inspiracji życia. Zaczniesz dostrzegać, które aspekty Twojej codzienności są nawykowo toksyczne i destrukcyjne. A pierwszym krokiem w nakreśleniu spełnionego życia będzie przebudzenie Twojej umiejętności podejmowania świadomych decyzji.

Dzięki informacjom zawartym w tej książce dowiesz się:
– co możesz zrobić, by zaprojektować, który Cię wzmacnia,
– jakie zasady Feng Shui obowiązują w domu,
– jakie kolory wg Feng Shui będą wspierały Twoją energię,
– czym są lotne związki organiczne (LZO) i gdzie je spotkasz,
– czym jest ekologiczne projektowanie domów,
– jakie toksyny zatruwają Twój dom i jedzenie,
– jakie nawyki zdrowego żywienia możesz wprowadzić do swojego życia,
– i jak zmienić złe nawyki,
– czym jest czyste jedzenie i superżywność,
– jak przekształcić chaos w spokój,
– co odżywia Twoją duszę.

Feng Shui, joga, ruch, zdrowy styl życia oraz ekologia

Christa O’Leary przedstawia kompleksowy plan pracy nad przestrzenią wokół Ciebie oraz Twoim ciałem i umysłem. Wykorzystuje do tego sprawdzone od tysięcy lat metody, takie jak Feng Shui, które wprowadzi ład i zmianę energii w otoczeniu, jogę i medytacje, które pomogą Ci zapanować nad ciałem i umysłem. Autorka uświadamia również jak ważne jest używanie kosmetyków naturalnych oraz naturalna pielęgnacja, a także uwrażliwia nas na temat toksyn, które znajdują się w naszym pożywieniu oraz produktach związanych z budową, remontami czy sprzątaniem. Pokazuje, że życie w zgodzie z naturą i postępowanie w myśl zasad ekologii nie tylko chroni naszą planetę ale również wzmacnia nasze ciało.

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ