Feng shui. Sekret szczęścia, miłości i bogactwa

Twoje mieszkanie drogą do szczęścia? Dzięki tej książce jest to możliwe. Wystarczy czasem dokonać kosmetycznych zmian w wystroju wnętrza by znacząco poprawić stan Twojej duszy i ciała. Sprawdź jak wiele możesz zmienić wkładając w to tak niewiele wysiłku.

  • ISBN: 978-83-7377-278-6;
  • Cena katalogowa: 29.80 zł;
  • Ilość stron: 264;
  • Oprawa: miękka;
  • Data ostatniego wydania: 2007;
  • Nr wydania: II;

Czy odkryłeś już przyczynę braku harmonii w Twoim otoczeniu?

Czy masz wrażenie, że w swoim miejscu pracy czujesz się niedoceniony, a wykonywane zadania przychodzą Ci z trudnością mimo dobrych kwalifikacji? Starasz się, a mimo to nic Ci nie wychodzi a Twoi koledzy osiągają sukcesy znikomym nakładem pracy? Wracasz do domu, w którym nie możesz się odnaleźć, a czas w nim spędzony nie przynosi Ci odprężenia, ale u swoich znajomych czujesz się wyśmienicie? Prawdopodobnie otaczasz się nieodpowiednimi przedmiotami lub przebywasz w źle zagospodarowanej przestrzeni, która przepełniona jest negatywną energią.

Wystrój domu i najbliższego otoczenia ma znaczenie

Czy zdawałeś sobie sprawę z tego, że najbliższe otoczenie i przedmioty wokół Ciebie mają ogromny wpływ na Twoje samopoczucie i nastrój? Jeśli bez powodu dopada Cię przygnębienie we własnym domu lub konkretnym pokoju, powinieneś zmienić przestrzeń, w której żyjesz. Być może wszystkiemu winne są nieodpowiednie meble, złe ustawienie sprzętów, za ciemne kolory lub zbyt dużo dekoracji, które przytłaczają i wprowadzają złą atmosferę. Dlaczego tak się dzieje? Wszystkiemu winne jest nagromadzenie energii emitowanej przez przedmioty wokół Ciebie. Jest jednak sposób, by temu zaradzić.

Feng shui – sposób na pozytywną energię i dobre samopoczucie

Autorka wprowadza nas w świat magicznej sztuki feng shui i pokazuje prawdziwą wartość przestrzeni otaczającej każdego człowieka. Ujawnia zasady feng shui i pozwala odczuć w pełnym wymiarze, jak ważna jest umiejętność dekorowania wnętrza dla człowieka, który pragnie poprzez przestrzeń mieszkalną zmienić swoje życie. Nauczysz się stosować feng shui w swoim mieszkaniu, sypialni czy miejscu pracy. Zaczniesz dbać o porządek, a Twoje życie również zmieni się na lepsze. Przestaniesz odkładać plany na później i poczujesz się wolny i oczyszczony.

Od bałaganu do porządku w domu i duszy

Droga do idealnego ładu jest długa: zaczyna się od bałaganu i prowadzi do uporządkowanego dobierania kolejnych elementów wyposażenia i wystroju domu, wymaga Twojego zaangażowania w świat idei wywodzących się z kultury chińskiej, które uzyskały nowy wymiar we współczesnym świecie. Feng shui korzystnie wpływa także na zdrowie i jest lekarstwem na miłosne problemy. Dzięki temu i Ty również możesz zostać kreatorem swojej indywidualnej przestrzeni, tworzonej wedle zasad feng shui.

Stwórz swoją idealna przestrzeń i bądź szczęśliwy

Dzięki tej publikacji zastosujesz feng shui w domu i wyeliminujesz negatywną energię, która Cię otacza. Urządzisz mieszkanie według feng shui, pokój, gabinet tak, abyś poczuł prawdziwą energię chi, która wspomaga umysł i ciało. Zrozumiesz, które kolory są zgodne z feng shui i korzystnie wpływają na Twoje samopoczucie. Zaczniesz otaczać się przedmiotami, które pozytywnie wpłyną na Twoją psychikę. Poczujesz się lepiej, gdy wraz z Marzeną Gęsiarz wejdziesz w świat prawdziwego ładu, który sam stworzysz. To książka dla Ciebie, która uczyni cię szczęśliwym.

Feng shui – harmonia i porządek na co dzień

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ