Kundalini. Boska energia w Twoim życiu
  • ISBN: 978-83-7377-593-0;
  • Cena katalogowa: 39.30 zł;
  • Ilość stron: 304;
  • Oprawa: miękka;
  • Data ostatniego wydania: 2013;
  • Nr wydania: I;
  Mariusz Warda
  Mariusz Warda
  0

  Czym jest mistrzowska, olśniewająca energia kundalini?

  Energia Kundalini znana była od dawna jako niebiańska moc i niezawodny sposób osiągnięcia oświecenia. Nie ogranicza się ona wyłącznie do wzniosłych, duchowych doznań. Uważa się ją również za sekretny klucz do przyjemności cielesnych i radości. Choć jest to energia o niebiańskim pochodzeniu, nie musisz się po nią udawać w niebiosa – jest w pełni dostępna na ziemi. Wystarczy, że zaprosisz ją do swojego życia, a ona natychmiast przybędzie i rozświetli wszystkie sfery Twojej codzienności.

  Skorzystaj z porad i inspiracji eksperta

  W skorzystaniu z kundalini energii pomoże Ci Cyndi Dale – międzynarodowa ekspertka specjalizująca się w dziedzinie metod energetycznego uzdrawiania. Od lat podnosi ona na duchu czytelników oraz inspiruje ich do poszukiwania zarówno sensu życia jak i własnej osobowości.

  Poznaj nową, lepszą jakość swojego życia

  Dzięki energii kundalini Twoje życie uzyska nową jakość zarówno na planie materialnym jak i duchowym. Kundalini znajdzie swoje zastosowanie w codziennych działaniach oraz prostowaniu wszelkich niedoskonałości zdrowotnych. Pomoże Ci także odkryć nową jakość w związkach międzyludzkich i znacząco zwiększy ilość sukcesów zawodowych.

  Korzyści jakie możemy odnieść dzięki tej książce to:

  – Dążenie do natychmiastowej poprawy zdrowia.
  – Uświetnienie energii seksualnej oraz jej świętej siły.
  – Kultywowanie samokontroli.
  – Zamiana pokus w radosne poczynania.
  – Uzdrawianie starych problemów.
  – Zaproszenie do integralności.
  – Uczucie powołania.
  – Powalająca pewność siebie.
  – Zwiększona świadomość, akceptacja oraz pokochanie potrzeb swojego ciała, od tych podstawowych poprzez potrzeby seksualne po potrzeby dietetyczne.
  – Otrzymanie i wzmocnienie darów psychicznych.
  – Jedność z Niebieskim.

  Już dziś możesz poczuć radość życia i satysfakcję

  Energia Kundalini istnieje po to, aby wykorzystywać ją w codziennym życiu w celach zdrowotnych, w związkach oraz w pracy. Jest niebiańskim światłem, które oświeca to, czym jesteś i wszystko, co robisz. Autorka w książce oferuje szereg narzędzi do okiełznania tej wspaniałej energii. Są wśród nich między innymi tantra, mantry i praca z oddechem. Dzięki nim odkryjesz nowy wymiar spełnienia, radości, obfitości i satysfakcji.

  Boska energia, boskie życie

    

   Patroni:

   ZAPISZ SIĘ