Możesz robić co chcesz

Sztuka autohipnozy

  • ISBN: 978-83-7377-780-4;
  • Cena katalogowa: 39.30 zł;
  • Ilość stron: 360;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2016;
  • Nr wydania: I;
Mariusz Warda
NW-Monika Muszyńska
0
1

Autohipnoza pomoże Ci przełamać wewnętrzne bariery!

W każdym człowieku żyją dwa wilki, które stale ze sobą walczą. Ten, którego karmisz negatywnymi emocjami, strachem czy złością, wywołuje choroby. Drugi, dokarmiany miłością do siebie i świata, utrzymuje Cię w dobrym zdrowiu i pozwala osiągnąć założone cele. Jeśli zastanawiasz się który wygra? Odpowiedź brzmi: ten, którego karmisz! Historyjka przytoczona przez Autora, świetnie wyjaśnia prawdę, że nasze życie i jego jakość zależą tylko od nas. Stosowanie sztuki autohipnozy może sprawić, że przełamiesz ograniczające Cię w podświadomości bariery i staniesz się takim, jakimi chciałbyś być. Wie o tym doskonale Jan Becker, który jest autorem międzynarodowych bestsellerów, trenerem mentalnym osobistości ze świata gospodarki, sportu i polityki. W swojej najnowszej książce, dzieli się z Tobą swoją wiedzą i bogatym doświadczeniem.

Odkryj korzyści autohipnozy

Autohipnoza jest umiejętnością dostępną dla każdego, szybką i skuteczną. To siła koncentracji na jednej czynności lub przedmiocie, która powoduje że odcinasz się od otaczającego Cię świata i wprowadzasz w trans. Dzięki stanowi autohipnozy, możesz osiągnąć więcej niż zakładałeś, wkładając całą swoją energię w jeden cel. W końcu zrozumiesz, że wielozadaniowość, tak promowana w obecnym świecie, powoduje rozproszenie sił, przynosi frustrację i osłabia efektywność. Dzięki tej książce, poznasz wszystkie tajniki autohipnozy. Nauczysz się jasno określać swoje cele i formułować sugestie hipnotyczne. Dodatkowo, poznasz proste techniki relaksacyjne, dzięki którym osiągniesz stan głębokiej autohipnozy. A sukces będzie w zasięgu Twojej ręki.

Autohipnoza dostępna w każdej chwili

Autor, w prosty i przystępny sposób wyjaśnia, jak zacząć praktykować sztukę autohipnozy i jakie są jej najważniejsze elementy. Dodatkowo, zdradzi Ci najlepsze techniki na wprowadzenie się w stan hipnozy oraz pogłębienie transu. Nareszcie zrozumiesz też, dlaczego wytrzymujesz w swoich postanowieniach noworocznych tylko do końca stycznia i co możesz zrobić, aby w końcu osiągnąć swój cel. Nie tylko nauczysz się korzystać z siły autosugestii, ale zrozumiesz, jak emocje oddziałują na Twoją podświadomość. Co więcej, ożywisz swój związek z bliską osobą, dostrzegając na nowo cechy, w których się zakochałeś.

Autohipnoza – remedium na kłopoty życiowe

Autohipnoza pomoże Ci :
– umiejętnie osiągać cele,
– odzyskać pewność siebie,
– zwiększyć efektywność nauki,
– zmniejszyć poziom stresu,
– polepszyć jakość snu i usunąć bezsenności,
– odzyskać radość w związku,
– czerpać większą radości z życia.

Poznaj praktyczne wykorzystanie autohipnozy

Już dziś możesz przejąć pełną kontrolę nad swoją codziennością i zdrowiem, dzięki świadomemu wykorzystywaniu sugestii hipnotycznych. Pojawiające się trudności nie będą w stanie Cię zniechęcić, a w Twoim umyśle zatriumfuje poczucie gwarancji sukcesu. Będziesz efektywniej przyswajał nowe informacje, a w Twoim związku na nowo rozniecony zostanie ogień pożądania. Za dnia będziesz niezwykle aktywny, a nocny sen przyniesie Ci nie tylko relaks, ale i pełne naładowanie wewnętrznych akumulatorów. W kryzysowych sytuacjach zapanujesz nad adrenaliną i nic nie będzie w stanie wyprowadzić Cię z równowagi.

Wykorzystaj moc autohipnozy!

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ