Codzienna medytacja OM

W zgodzie z samym sobą

Tytuł oryginału: DailyOM: Learning to Live
  • ISBN: 978-83-7377-448-3;
  • Cena katalogowa: 39.30 zł;
  • Ilość stron: 268;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 16,5 x 24 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2011;
  • Nr wydania: I;
Mariusz Warda
NW-Mariusz Golak
0
1

Indywidualna instrukcja obsługi

Żaden człowiek nie rodzi się z instrukcją obsługi, która dawałaby gotowe odpowiedzi na indywidualne pytania i potrzeby np. co zrobić ze swoim życiem, jak radzić sobie ze smutkiem i bólem czy jak postępować w określonych sytuacjach. Na szczęście taką swoistą „instrukcją obsługi” nas samych może stać się medytacja. A ta książka pokaże Ci, jak łatwo i przyjemnie możesz dać swojemu ciału i duszy to, czego najbardziej potrzebuje. Skuteczność tej metody gwarantuje osoba autorki.

Porady doświadczonej przewodniczki duchowej

Madisyn Taylor to bestsellerowa pisarka, współzałożycielka oraz redaktor naczelna popularnej i inspirującej strony internetowej DailyOM. Znana nie tylko w Stanach Zjednoczonych ale również na świecie, przewodniczka duchowej samopomocy i Nowej Myśli. Posiada bogate, ponad piętnastoletnie doświadczenie w metodologii osobistego rozwoju i alternatywnego leczenia.

Codzienna medytacja oznacza pozytywne zmiany w życiu

Dzięki tej książce poznasz zbiór motywujących i skłaniających do refleksji przemyśleń na temat różnych aspektów życia. Dowiesz się, jak zrozumieć samego siebie, pokochać i zaakceptować to, co otrzymałeś od losu i wprowadzić pozytywne zmiany w kwestiach, w których odczuwasz braki. Poznasz dziesięć sposobów na doskonalenie Twoich związków międzyludzkich, a także dowiesz się, jak czerpać siły z natury bądź korzystać ze wsparcia Wszechświata. Autorka zdradzi również sekrety pielęgnacji własnego pola energetycznego i da niezawodne wskazówki, dzięki którym zawsze będziesz w stanie wspomóc bliskie Ci osoby.

Doceń siebie i czerp z życia

Na szczęście nie musisz zgłębiać tajników wiedzy przedwiecznych mędrców. Codzienna medytacja OM, to uniwersalne podejście do holistycznego życia ze szczególnym uwzględnieniem umysłu, ciała i ducha. Wspiera osoby, którym zależy na rozwoju duchowym i świadomym kroczeniu przez życie. Naucz się medytować, wykorzystując wskazówki autorki, a na dobre zapomnisz czym jest stres, stany depresyjne, lęki. Odpowiednie techniki medytacji pomogą Ci pokochać siebie, znaleźć swój cel, a także uświadomić sobie jak wiele otrzymasz jeszcze od życia.

Przekonaj się sam co daje medytacja!

 

Patroni:

    ZAPISZ SIĘ