Droga ku życiu – medytacje dla ciebie

  • ISBN: 978-83-7377-536-7;
  • Cena katalogowa: 24.20 zł;
  • Ilość stron: 168;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2012;
  • Nr wydania: I;
Mariusz Warda
NW-Ewelina Kuryłowicz
0
1

Nauka medytacji, która odmienia życie

Współczesny świat przytłacza nas nadmiarem informacji i recept na udane życie. Czym jest ono naprawdę? Jak osiągnąć spełnienie w wydaniu, którego naprawdę pragniemy? Czy może nam w tym pomóc medytacja? Źródła inspiracji mogą być różne. Ciro Marchetti namalował najpiękniejszą talię tarota ponieważ skłonił go do tego powab tancerki. Wiele wiekopomnych dzieł malarskich powstało tylko z tego powodu, że artysta znalazł się w danym miejscu w momencie, gdy gra świateł idealnie odwoływała się do jego estetyki. Do napisania tej książki inspiracją okazało się być marzenie. Marzenie o lepszym życiu, które możemy osiągnąć poprzez rozwój osobisty i medytację.

Więcej niż medytacja chrześcijańska

Choć na rynku możemy znaleźć wiele książek o medytacji, a świadomość ludzi Zachodu stopniowo się zwiększa, wiele osób nadal zadaje sobie pytanie dlaczego medytacja jest niebezpieczna. Znane są nam medytacje chrześcijańskie, ale wiele osób nie dowiedziało się jeszcze, jak medytować. Autorka – nazywana nowym Eckhartem Tolle – ostatecznie rozwiewa te wątpliwości, tłumaczy jak zacząć medytować z korzyścią dla własnej duszy i przedstawia trudne tematy w sposób niezwykle praktyczny. Dzięki temu każdy z nas z łatwością skorzysta ze wskazówek dotyczących medytacji dla początkujących, uzdrowienia życia, realizacji pragnień i dostrzegania korzyści z zaistniałych okoliczności.

Wszystko, co robisz, robisz z miłości

Autorka tej książki odpowiada na frapujące całą ludzkość pytania egzystencjalne. Dowiadujemy się z niej, w jaki sposób miłość determinuje nasze całe życie i jakim cudem w świecie stworzonym przez Boga istnieją atrybuty piekła. Poznajemy również miejsca, w których możemy szukać uzdrowienia i dowiadujemy się, w czym może nam pomóc modlitwa i jak muzyka medytacyjna może wspomóc nasza praktykę. Książka ta nie tylko zgłębia tajniki ludzkiej duszy, ale i naszego intelektu. Pomaga również poradzić sobie z podszeptami ego i wyjaśnia, czym jest częstotliwość ziemi. To zbiór uniwersalnych porad, które można dopasować do swojej aktualnej sytuacji i poradzić sobie z ich pomocą z wyzwaniami codzienności. Dzięki nim można również odnaleźć osobisty azyl w tym oszałamiającym świecie. A wszystko po to, żeby odzyskać nadzieję – nie na lepsze jutro, ale lepsze dziś.

Żyj pełnią życia!

ZAPISZ SIĘ