Chińska droga do zdrowia, spokoju i wolności

Wszystko, czego potrzebujesz, masz w sobie

  • ISBN: 978-83-7377-820-7;
  • Cena katalogowa: 39.30 zł;
  • Ilość stron: 168;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2017;
  • Nr wydania: I;
Irena Kloskowska
NW-Mariusz Golak
0
1

Czy tez czujesz, że potrzebujesz zwolnić?

Zbyt szybkie tempo życia i sposób, w jaki dzisiaj żyjemy czyni nas chorymi. Praca, dom i nadmiar obowiązków sprawia, że stawiamy sobie coraz większe wymagania, którym nie zawsze umiemy sprostać. Nasze wybory i wszelkie ulepszenia materialne sprawiają, że jesteśmy bardziej nieszczęśliwi i sfrustrowani niż kiedykolwiek wcześniej, ponieważ utraciliśmy więź ze swoim wnętrzem. Chcemy coraz mieć coraz więcej i więcej zapominając przy tym, co tak naprawdę liczy się w życiu. Zapadamy przez to na różne choroby i dolegliwości. Ta niezwykła książka pomoże Ci całkowicie zmienić spojrzenie na siebie i otaczający Cię świat.

Powrót do chińskiej tradycji

Autor opierając się na zasadach starożytnej chińskiej filozofii i własnym bogatym doświadczeniu pomaga ludziom w różnym wieku i z różnych środowisk. Proponuje sprawdzone metody między innymi technikę wahadła jako narzędzie przemiany i odnalezienie drogi do swojego wnętrza. Krok po kroku opisuje jak skupić uwagę wyłącznie na obecnej chwili. Dzięki temu osiągniesz wewnętrzny spokój, poradzisz sobie w każdej, nawet stresującej sytuacji. Ułatwi to podejmowanie trafnych decyzji, a nowe spojrzenie rozbudzi Twoją kreatywność.

Przywróć swojemu ciału naturalny rytm

Nauczysz się też regenerować swój organizm przy wykorzystaniu dawnej chińskiej wiedzy – zegara ciała. Gdy przywrócisz swój biologiczny dobowy rytm, odzyskasz zdrowie fizyczne. Zgodnie z tą zasadą uregulujesz pory posiłków, dostosujesz czas na odpoczynek i sen. Twoje ciało odzyska prawidłowe pH, unormuje się poziom hormonów i ciśnienie tętnicze. Powróci apetyt i dobre samopoczucie. Zaczniesz czuć się jak nowo narodzony, a Twój organizm będzie mieć więcej energii do działania.

Inne spojrzenie na otaczający nas świat

Ta książka na nowo odkryje przed tobą tajniki Tradycyjnej Medycyny Chińskiej łącznie z zasadą Pięciu Przemian. Nauczysz się patrzeć na rzeczy z innej perspektywy i zyskasz przekonanie, że masz już w sobie wszystko, czego potrzebujesz, aby być szczęśliwy i zdrowy. Dzięki niej przywrócisz sobie zdrowie, odzyskasz spokój i poczucie wolności. Uzdrowisz ciało, umysł i duszę, a także przestrzeń swojego domu tak, by podczas przebywania w nim czerpać prawdziwą przyjemność. Każdego dnia z pozytywnym nastawieniem będziesz patrzeć w przyszłość i na czekające Cię zadania.

Książka doceniona przez innych

„Gerad jest genialnym człowiekiem, jeśli świat obudzi się w tym, co wie, wow, to będzie coś”. – Chris Evans

„Gerad otworzył mi oczy na nowy sposób myślenia”. – Fearne Cotton

„Latawiec przekazuje swoim pacjentom coś, o czym często nie zdawali sobie sprawy, że przegrali: to niewysłowione poczucie” jaźni „, z którym rodzi się dziecko, ale wielu z nas zadaje po drodze”. – Daily Telegraf

„Gerad i jego filozoficzna tradycja akupunktury z pięcioma żywiołami pomaga mi zrozumieć, co to znaczy być żywym w XXI wieku na tej planecie … I jak przedrzeć się przez nią i cieszyć się tą jazdą!” – Ed O Brien, Radiohead

„Od ponad 15 lat szukam pomocy Gerada, wiele się wydarzyło w tym czasie osobiście, zawodowo, fizycznie i emocjonalnie, przez próby i udręki jego mądre słowa zawsze były przewodnim światłem. że wszystko jest w porządku – zawsze było i zawsze będzie, wszyscy wiemy, że myśli mogą być destrukcyjne i że posiadanie ego może być uciążliwe, ale czasami potrzebujemy tylko przypomnienia o tym, co jest prawdziwe, w końcu Gerad napisał to książka, która właśnie to robi. ” – Melanie Chisholm (Mel C)

– Celem Gerada nie jest szybkie uspokojenie, ale osiągnięcie równowagi, w której jesteś bardziej podatny na długoterminowe zadowolenie. – Elle Magazine (UK)

„W sercu filozofii Gerad Kite jest jego żarliwa wiara, że musimy wrócić do naturalnego cyklu ludzkiego ciała, a dopiero wtedy odkryjemy prawdziwą ścieżkę do zdrowia i szczęścia”. – Daily Mail

Wschodnia mądrość na współczesne dolegliwości.

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ