Rosyjski leksykon zdrowia

Ludowe metody przywracania równowagi duszy i ciała

  • ISBN: 978-83-7377-782-8;
  • Cena katalogowa: 39.90 zł;
  • Ilość stron: 292;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2018;
  • Nr wydania: II;
Mariusz Warda
NW-Mariusz Golak
0
1

Zioła lecznicze i medycyna ludowa pomogą Ci szybko wrócić do zdrowia!

Wywar z pokrzywy sposobem na alergie? Świeżo wyciśnięty sok z dyni poprawiający depresyjny nastrój? A może kasza manna wspomagająca leczenie osteoporozy? Zioła lecznicze i medycyna ludowa okazują się pomocne w leczeniu wielu powszechnych chorób i dolegliwości. Dlatego coraz częściej po nie sięgamy, zwłaszcza w sytuacji, gdy nowoczesna medycyna nie rozwiązuje wszystkich problemów zdrowotnych. A przecież nasi przodkowie potrafili sobie z nimi doskonale radzić. Warto więc wrócić do korzeni i skorzystać z dobrodziejstw medycyny naturalnej. Dzięki temu leksykonowi zdrowia odkryjesz zapomniane sekrety medycyny ludowej i terapii naturalnych praktykowanych przez rosyjskie szeptuchy. Nauczysz się wykorzystywać zioła lecznicze do radzenia sobie z powszechnymi dolegliwościami ciała i ducha. Poznasz skuteczne i bezpieczne sposoby, które uwolnią Cię od problemów skórnych, chorób układu oddechowego, kłopotów z krążeniem czy uciążliwych bólów. Będziesz wiedział, jak – dzięki terapiom naturalnym i rosyjskiemu ziołolecznictwu – pokonać osłabienie związane ze starzeniem się, zapewnić organizmowi harmonię energetyczną i przeprowadzić oczyszczanie czakr. Zresztą lista korzyści wynikających ze stosowania medycyny naturalnej jest znacznie dłuższa. Czytając tę książkę, poznasz je wszystkie.

Dowiedz się, jak wykorzystać zioła lecznicze i rosyjskie ziołolecznictwo w procesie samouzdrawiania

Autor tego leksykonu zdrowia przybliża wiedzę rosyjskich szeptuch, którą gromadziły kolejne pokolenia jego przodków. Czerpał ją bezpośrednio od swojej babci, która przez dziesięciolecia zajmowała się uzdrawianiem, stosując zioła lecznicze. Teraz wykorzystuje medycynę naturalną w swojej pracy terapeutycznej. Cała bezcenna mądrość szeptuch zawarta w niniejszej książce została przedstawiona w postaci alfabetycznych haseł. Dzięki temu powstał praktyczny i łatwy w użyciu poradnik dla każdego, kto chce samodzielnie stosować terapie naturalne i techniki uzdrawiania energetycznego (w tym oczyszczanie czakr), by odzyskać zdrowie. Prosty układ i czytelne wskazówki sprawiają, że bez trudu i szybko znajdziesz rozwiązanie swoich problemów zdrowotnych.

Sięgnij po proste, bezpieczne i skuteczne terapie naturalne

Dzięki temu leksykonowi zdrowia dowiesz się, jak terapie naturalne i rosyjskie ziołolecznictwo pomogą Ci wzmocnić odporność i poprawić zdrowie, eliminując powszechne choroby i dolegliwości fizyczne. Jednocześnie poznasz zioła lecznicze, które uwolnią Cię z sideł nałogu, pozwolą pozbyć się złogów czy przywrócą harmonię energetyczną Twojemu ciału. Dodatkowo wyciągniesz wnioski z nękających Cię schorzeń oraz uzdrowisz własną karmę. Usuniesz tkwiące wewnętrzne blokady, nauczysz się oczyszczania czakr i pracy z aniołami poszczególnych znaków zodiaku. To nie wszystko. Dowiesz się także, jak bezboleśnie zakończyć związek i zyskasz większą kontrolę nad własnymi finansami. A wszystko to dzięki medycynie ludowej od wieków praktykowanej przez rosyjskie szeptuchy, która zapewni Ci zdrowie, energię życiową na co dzień, siłę do radzenia sobie z problemami oraz szczęście w życiu.

Zioła lecznicze – poznaj ich uzdrawiającą moc!

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ