Witamina B17

Lekarstwo na raka

  • ISBN: 978-83-7377-588-6;
  • Cena katalogowa: 29.20 zł;
  • Ilość stron: 164;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: A5;
  • Data ostatniego wydania: 2013;
  • Nr wydania: I;
  Natalia Paszko
  NW-Magdalena Kuźmiuk
  0
  1

  Nowe wydanie ukazało się nakładem Wydawnictwa Vital. Książkę można kupić w sklepie Talizman.pl

  Rak nie musi być wyrokiem

  Liczba zachorowań na raka nieustannie wzrasta, a prognozy Światowej Organizacji Zdrowia nie napawają optymizmem. WHO przewiduje, że w 2020 roku będziemy mieli do czynienia z około 15 milionami nowych przypadków chorób nowotworowych. Oznacza to aż 50 procentowy wzrost w porównaniu do roku 2000. Pomimo wielu badań i postępu medycyny nadal zdajemy się być bezsilni wobec tej groźnej choroby. Mówi się o niej coraz częściej, głośniej i coraz więcej osób przed nią drży. A co jeśli lek na raka został już dawno odkryty i jest dostępny dla każdego? W dodatku jest niezwykle tani i w pełni naturalny?

  Czy wiesz, co jest przyczyną powstawania raka?

  Już w latach 50-tych amerykańscy lekarze z dr. Ernstem Krebsem na czele odkryli, że rak jest chorobą wynikającą z niedoboru witaminy B17 (znanej również jako amigdalina). Jest ona dostępna w naszym środowisku i znajduje się m.in. w pestkach moreli, śliwek, wiśni, a także w pestkach brzoskwiń. Amigdalina dzięki swoim unikalnym właściwościom wykorzystywana jest do leczenia takich schorzeń jak: rak jelita grubego, rak trzustki, rak płuc, rak szyjki macicy, rak jajnika, rak żołądka czy niestety coraz powszechniejszy rak skóry.

  Witamina B17 lekarstwem na raka?

  Peter Kern jest terapeutą medycyny naturalnej. Specjalizuje się w problematyce zatruć metalami ciężkimi oraz w naturalnych metodach leczenia chorób nowotworowych. W tym przewodniku, który jest poradnikiem pacjenta zamieścił wszystko na temat witaminy B17 i jej praktycznego zastosowania. Znajdziesz w nim m.in. zalecenia dietetyczne, jak również listę odpowiednich produktów zawierających najwyższe stężenie amigdaliny. Książka wyjaśnia nie tylko jak witamina B17 leczy raka, ale również jak zdrowe odżywianie może mu zapobiec.
  Do tego cudownego leku coraz bardziej przekonują się środowiska lekarskie, którym przez lata trudno było zaakceptować, iż panaceum, którego tak długo poszukiwali istniało przez cały czas w naturalnej formie. Wielu z nich już dziś poleca je swoim pacjentom.

  Wylecz raka z pomocą witaminy B17.

   ZAPISZ SIĘ