Holistyczne uzdrawianie tarczycy

Jak skutecznie przywrócić naturalną równowagę hormonalną

  • ISBN: 978-83-7377-885-6;
  • Cena katalogowa: 44.40 zł;
  • Ilość stron: 280;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2018;
  • Nr wydania: I;
Irena Kloskowska
Irena Kloskowska
10
0

Tarczyca jest głosem duszy

Tarczyca jest wrażliwym „trybikiem” w wielkiej strukturze całego układu hormonalnego, odpowiedzialnym za regulację całego organizmu. Nie lubi stresu i ciężkich przeżyć. Jest głosem duszy, określa stopień naszej niezależności, samourzeczywistnienia i wyrażania siebie.

Czy masz ucisk lub gulę w gardle?

Ucisk w gardle, gula czy duszenie to określenia, które często odpowiadają fizycznym objawom zaburzeń pracy tarczycy. Dla wielu chorych nawet luźna apaszka czy szalik staje się nie do zniesienia. Podobnie, najdelikatniejsze dotknięcia okolic szyi odczuwa się jako nieprzyjemne, co stanowi pierwszą, istotną wskazówkę, że pojawiają się zaburzenia czynności tego organu.

Jak rozpoznać typowe objawy?

Wspomniane dolegliwości dotykają coraz większy odsetek osób. Skutkiem może być brak równowagi hormonalnej, depresja, niepokój, osłabienie układu odpornościowego oraz przyrost masy ciała. Autorka, ekspert ds. tarczycy i układu hormonalnego, opisuje naturalne metody leczenia i środki zaradcze. Dzięki tej książce poznasz kuracje na nadczynność, niedoczynność, wole czy chorobę Hashimoto. Dowiesz się, czym się różni terapia hormonami syntetycznymi i bioidentycznymi. Zyskasz wgląd w duchowe powiązania tego organu i jego związek między ciałem a umysłem. Będziesz mógł zastosować dietę, która wesprze Twój powrót do zdrowia. Przejmiesz także kontrolę nad swoim życiem.

Skorzystaj z porad autorytetu

Autorka przeszła szkolenie w dziedzinie coachingu przywódczego, dzięki czemu zintegrowała i połączyła swoją pasję do zdrowia człowieka oraz kosmicznych współzależności. Teraz, jako ekspertka w dziedzinie tarczycy i układu hormonalnego, w szczególny sposób edukuje chorych i rozbudza ich świadomość. Dzięki głębokiej wiedzy medycznej i astrologicznej, wspiera swoich klientów na drodze do silnego, szczęśliwego i zdrowszego życia. Organizuje indywidualne uzdrowicielskie sesje i coachingi. Z pasją prowadzi uczestników szkoleń poświęconych zdrowiu tarczycy i układu hormonalnego ku nowej jakości życia i transformującemu poznaniu własnej osobowości.

Odzyskaj energię, radość, zdrowie i pewność siebie.

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ