Laryngologia alternatywna. Konchowanie uszu i inne terapie naturalne

Autorka stworzyła własną metodę pracy z konchami. Dzięki niej możesz wspomóc funkcjonowanie nerek, wątroby czy też poradzić sobie z cukrzycą oraz nadciśnieniem. Znajdziesz tu także techniki wspierające terapię konchami, jak mudry, aromaterapia czy akupresura. Od uszu do zdrowia.

  • ISBN: 978-83-7377-629-6;
  • Cena katalogowa: 29.90 zł;
  • Ilość stron: 160;
  • Oprawa: miękka;
  • Data ostatniego wydania: 2014;
  • Nr wydania: I;

Czy wiesz, jak prawidłowo dbać o uszy?

Mimo, że uszy mają znaczący wpływ na zdrowie całego organizmu, ich dolegliwości są często przez nas bagatelizowane. Jak o nie odpowiednio zadbać? W jaki sposób zapobiec ich chorobom, a tym samym schorzeniom większości narządów? Odpowiedzi udziela Autorka, która na podstawie własnego wieloletniego doświadczenia i historii swoich pacjentów stworzyła własną metodę pracy z konchami.

Możesz samodzielnie uleczyć uszy oraz inne narządy

Książka jest podzielona na dwie części. Pierwsza z nich jest poradnikiem do konchowania i świecowania. Znajdziesz w nim podstawowe terminy, przebieg całego procesu, zalecenia, sposoby wykonania zabiegu oraz metody uzdrawiania z paleniem konch na poszczególnych punktach na ciele. Druga część zawiera techniki przywracania zdrowia, które wspierają terapię konchami. Są tam praktyczne porady, które można samodzielnie zastosować w domowym zaciszu. Autorka podaje skład mieszanek ziołowych do inhalacji, przymoczek i kompresów. Zamieszcza również mapkę z obszarami do masażu dłoni, opisuje tajniki uśmierzającej ból akupresury oraz poleca mudry stanowiące doskonałą terapię wspomagającą
przy niektórych schorzeniach.

Przywróć zdrowie dzięki ziołolecznictwu

Ziołowe mieszanki, wywary i napary z roślin to może trochę zapomniane metody leczenia, które obecnie przeżywają swój renesans. Medycyna alternatywna cieszy się ogromną popularnością i skutecznie zapobiega takim dolegliwościom jak problemy z zatokami, infekcje górnych dróg oddechowych, różnego rodzaju bóle czy nadciśnienie. Dzięki holistycznemu podejściu tej publikacji odczujesz wyraźną ulgę i poprawę w pełni naturalnymi sposobami.

Dolegliwości uszne a inne choroby

W publikacji znajdują się również informacje, jak z pomocą konch oczyścić nerki, dlaczego szumy uszne mogą mieć swoją genezę w zaburzonym funkcjonowaniu wątroby oraz jak ma się nadciśnienie i cukrzyca do jakości słyszenia. Autorka podaje ziołowe przepisy i zastosowanie ziołolecznictwa na bóle gardła, zapalenie uszu, chrypkę i inne dolegliwości. Dowiesz się także co mają wspólnego dolegliwości prostaty z infekcjami górnych dróg oddechowych. Przywrócisz prawidłowy przepływ energii w meridianach poprzez konchowanie i masaż dłoni skorzystasz z uzdrawiającej mocy mudr. Zawarte w książce rekomendacje dwóch znakomitych lekarzy potwierdzają skuteczność prezentowanych w niej terapii.

Od uszu do zdrowia.

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ