Liczby zdrowia – terapie naturalne, psychosomatyka, numerologia
  • ISBN: 978-83-7377-558-9;
  • Cena katalogowa: 34.30 zł;
  • Ilość stron: 256;
  • Oprawa: miękka;
  • Data ostatniego wydania: 2012;
  • Nr wydania: I;
Mariusz Warda
Magdalena Kuźmiuk
0
0

Numerologia a zdrowie – skorzystaj z porad eksperta

Violetta Kuklińska – Woźny, wybitny polski nunerolog, od lat dzieli się swoją wiedzą i bogatym doświadczeniem z pasjonatami ezoteryki. Autorka licznych bestsellerów analizujących podejście numerologii do różnych aspektów życia, w swojej najnowszej książce powiązała prognozowanie liczb, medycynę Wschodu i Zachodu z psychosomatyką.

Określ swoją witalność i poznaj słabe punkty swego ciała

Ujawnia w niej przyczyny powstawania chorób oraz daje spojrzenie na stan zdrowia w świetle liczb rządzących naszym życiem. Wyjaśnia, jak zbudować diagram energii wykorzystując dane personalne. Wskazuje też, jak poprzez analizę liczb tworzących portret numerologiczny określić witalność człowieka, słabe punkty jego ciała, a także podatność na konkretne schorzenia. Autorka analizuje również poszczególne czynniki warunkujące stan ciała według medycyny Wschodu i Zachodu. Podaje wykaz problemów zdrowotnych w odniesieniu do liczb oraz ujawnia jaki mają wpływ na meridiany, czakry, a także czym skutkują blokady energetyczne w obrębie danej cyfry.

Odkryj przyczyny chorób

Dzięki tej książce poznasz przyczyny dręczących Cię chorób oraz tych, którymi jesteś zagrożony. Autorka zwraca szczególną uwagę na wpływ emocji na nasze zdrowie, dokładnie opisuje zarówno te pozytywne, jak i negatywne oraz uświadamia jak ważne jest zachowanie równowagi emocjonalnej. Pozytywne myślenie, wstrząsy psychiczne, uzależnienia oraz karma, to kolejne zagrożenia dla naszego zdrowia. W dokonaniu autodiagnozy pomoże Ci wykaz różnych schorzeń oraz ich szczegółowa analiza, z której dowiesz się w jaki sposób doszło do zachorowania oraz jak się wyleczyć. Dowiesz się również, jakie korzyści możesz wyciągnąć z przebytych już chorób. Okazuje się bowiem, że zwycięsko wychodzimy z nich wówczas, kiedy mamy świadomość jakich życiowych zmian potrzebujemy. Informacje zawarte w książce udowadniają, że każda choroba może być twórcza i oczyszczająca.

Techniki terapeutyczne, które przywrócą Ci witalność

W utrzymaniu dobrego zdrowia fizycznego, emocjonalnego oraz umysłowego pomoże stosowanie odpowiednio zrównoważonej diety, picie wystarczającej ilości wody, prawidłowe oddychanie, aktywność fizyczna, umiarkowany styl życia oraz posiadanie jasnego umysłu. Dzięki zamieszczonym w książce ćwiczeniom oraz technikom relaksacyjnym zdobędziesz znakomitą formę, którą będziesz się cieszył przez lata. Autorka prezentuje szeroki wachlarz korzyści płynących z uzdrawiających technik takich jak joga, pilates, aerobik, ćwiczenia oddechowe, różnego rodzaju terapie czy medytacje.

Liczy się zdrowie!

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ