Ale Numer!

Podręcznik skutecznego wykorzystania numerologicznej energii liczb w Twoim życiu

  • ISBN: 978-83-8301-407-4;
  • Cena katalogowa: 49.40 zł;
  • Ilość stron: 368;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2023;
  • Nr wydania: I - dodruk;
Natalia Paszko
Natalia Paszko
10
0

Poznaj energię liczb

Cyfry towarzyszą nam właściwie przez całe życie. Często mówimy o pechowej trzynastce, czy szczęśliwej siódemce. Dlaczego? Każda rzecz czy litera ma przyporządkowaną sobie liczbę o określonej energii. Numerologia przez wieki pozostawała nauką dostępną dla wtajemniczonych. Była przekazywana jedynie w gronie nielicznych mędrców i kapłanów. Tylko wybrani adepci astropsychologii mogli z niej korzystać. Teraz, dzięki temu kompleksowemu poradnikowi, również Ty poznasz i skutecznie wykorzystasz pozytywną energię liczb.

Dowiedz się, na czym polega numerologia

W tej książce odnajdziesz wszystko, co powinieneś wiedzieć o numerologii. Zdobędziesz nie tylko podstawową wiedzę z zakresu znaczenia liczb w Twoim życiu, ale również poznasz historię tej pasjonującej dziedziny wiedzy, jak również nauczysz się sposobów tworzenia portretu numerologicznego. Beata Sujkowska, od lat zgłębiająca i stosująca tajniki astropsychologii, w niezwykle rzetelny i zrozumiały sposób przedstawi Ci, na czym polega numerologia oraz moc cyfr i co możesz z ich pomocą zinterpretować. Niewątpliwie dowiesz się więcej o swoim imieniu, cechach charakteru, dacie urodzenia, osobowości czy perspektywach w życiu.

Ale numer! – nauczysz się interpretować liczby i będziesz miał wpływ na swoją przyszłość

Ten kompletny przewodnik wprowadzi Cię w świat, w którym poznasz ukryte znaczenie i symbolikę cyfr. Za ich pomocą, w logiczny sposób, wyjaśnisz charakter, talenty, zdolności czy predyspozycje każdego człowieka. Wzmocnisz swoją motywację, odnajdziesz sposób na udany związek i szczęście czy skuteczne sterowanie własną karierą i zarabianie pieniędzy. Autorka wyjaśni Ci, czym jest harmonia liczb i jak się manifestuje. Dzięki informacjom zawartym w podręczniku numerologii dowiesz się, które przypisane Ci liczby pozostają w równowadze, a kiedy pojawia się dysharmonia.

Numerologia pozwoli Ci odkryć siebie

Poznasz znaczenie, symbolikę i moc cyfr, które emanują pozytywną energią i uwypuklą Twoje zalety i talenty. Już sama data urodzenia pozwoli Ci określić, jaka karma Cię czeka. Przewidzisz, jak ułożą się relacje rodzinne i czy czekają Cię sukcesy w rozwoju osobistym i w miłości. W odkrywaniu siebie pomoże Ci skutecznie również numerologia imion. Z pewnością, dzięki nim rozwiniesz swoje możliwości życiowe. Odkryjesz również liczby niekorzystnie oddziaływające na Twoje życie i motywację do działania. Dzięki tej wiedzy nie będziesz łatwo ulegać słabościom i lękom, pozbędziesz się blokad i ograniczeń w swoim rozwoju osobistym.

Dzięki numerologii sam zinterpretujesz swoje mocne i słabe strony

Liczne schematy wyliczeń i przykłady zaprezentowane przez Autorkę w tym podręczniku numerologii, pomogą Ci zdefiniować własny charakter oraz interpretować swoje cechy osobowości. Na podstawie daty urodzenia czy imienia i nazwiska odczytasz, jak jesteś postrzegany przez otoczenie, jaka jest Twoja droga przeznaczenia oraz jakie masz mocne czy słabe strony. Chociażby, magiczny kwadrat Pitagorasa posłuży Ci nie tylko do analizy osobowości, ale również Twoich predyspozycji zdrowotnych. Obliczysz cykle życia i cykle wcielenia. Poza tym będziesz mógł określić momenty niezwykle istotnych zwrotów i zmian, zwanych przełomami życiowymi. Liczby pomogą Ci wzmocnić motywację, wybrać lub zmienić zawód. Z łatwością odkryjesz predyspozycje do jego wykonywania, z sukcesem zainwestujesz w rozwój osobisty. Dzięki nim dostrzeżesz nowe perspektywy w życiu i dostosujesz idealny czas na dokonywanie zmian czy inwestowanie i zarabianie pieniędzy. Będziesz mógł świadomie podejmować decyzje i uzdrawiać relacje, z poczuciem, że jesteś na właściwej drodze.

Liczby w praktyce – naucz się z nich czytać i wykorzystaj moc, którą daje astropsychologia

W tej książce Autorka dzieli się z Tobą wieloletnią praktyką i doświadczeniem. Klarownie wyjaśnia, w jaki sposób numerologia może pomóc w podejmowaniu codziennych decyzji i w planowaniu przyszłości. Prezentuje również autorską metodę, którą posługuje się do sporządzania rysów i portretów numerologicznych. Jest to technika, w której interpretacje poszczególnych wibracji liczbowych i ich wzajemnych korelacji zostały przez nią zaktualizowane i wzbogacone o dane pozyskane z jej własnych badań i obserwacji. Podręcznik skutecznego wykorzystania numerologicznej energii liczb pomoże Ci poszerzyć wiedzę i samodzielnie stworzyć swój portret numerologiczny. Dzięki informacjom zawartym w tej książce zaplanujesz zmiany, osiągniesz sukces zawodowy i zaczniesz zarabiać adekwatne do niego pieniądze. Liczby to ukryta energia – naucz się ją wykorzystywać do własnego rozwoju. Sam odkryj

Skutecznie wykorzystaj numerologiczną energię liczb w swoim życiu

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
  • pobierz fragment książki
ZAPISZ SIĘ