Osioł w okularach czyli jak przejrzeć na oczy

  • ISBN: 978-83-7377-524-4;
  • Cena katalogowa: 44.40 zł;
  • Ilość stron: 336;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2019;
  • Nr wydania: IV;
Natalia Paszko
Natalia Paszko
30
0

Przygotuj się na silny wstrząs!

Być może treść tej książki Cię obrazi i mocno Tobą wstrząśnie. Bardzo prawdopodobne, że Autor nazwie Cię durniem. Zarzuci Ci również przywiązanie do chorób i udowodni, że sam jesteś sobie winien. Pamiętaj jednak, że to wszystko po to, byś doprowadzony do ostateczności, osiągnął sukces – zrzucił okulary i wyleczył wzrok!

System Norbekova – klucz do oświecenia

Mirsakamir Norbekov to doktor psychologii, pedagogiki, filozofii medycyny Wschodu, członek większości akademii naukowych i nauczyciel alternatywnych metod leczenia. Jego Instytut Uzdrawiania obejmuje 200 placówek w samej Rosji i kilkadziesiąt w innych krajach. Teraz dzięki tej publikacji jego innowacyjna metoda leczenia trafiła nareszcie do Polski i każdy już może posiąść tę mądrość tak bardzo potrzebną do samouzdrawiania.

Rosyjska filozofia zdrowia – czynniki warunkujące zdrowie człowieka

Autor – uznany naukowiec i terapeuta w sposób niezwykle kontrowersyjny, a zarazem w stu procentach skuteczny podpowie Ci jak odzyskać spokój wewnętrzny i uleczy Twoje oczy odkrywając przez Tobą drogę do zdrowia i witalności. Wytknie Ci on skrywane w Tobie słabości, podpowie jak zwalczać niepożądane cechy oraz wskaże, jak one wpływają na stan zdrowia. Ty musisz jedynie przezwyciężyć wewnętrzne opory leżące u źródeł zaburzeń widzenia. Umożliwią Ci to tajniki zaczerpnięte wprost z rosyjskiej filozofii zdrowia. To niezwykły podręcznik ćwiczeń zawierający nie tylko techniki uzdrawiania i techniki oddechowe, ale również prezentujący trening emocji i cały wachlarz informacji jak być dobrym dla siebie.

Wszystko po to, byś wyleczył swoje oczy

Dzięki tej książce każdy może rozbudzić w sobie potencjał energetyczny, wprowadzić system obronny organizmu i odzyskać równowagę emocjonalną pokonując choroby oczu, także i te uznawane przez medycynę konwencjonalną za nieuleczalne. Autor odnalazł niezawodny sposób na pozbycie się jaskry, daltonizmu, astygmatyzmu, katarakty, dystrofii, krótko- i dalekowzroczności. Dzięki tablicom wzroku opracowanym przez doktora Norbekova okulary i szkła kontaktowe już wkrótce staną się tylko nieprzyjemnym wspomnieniem, a Ty utrzymasz zdrowie na wysokim poziomie i w pełni zapanujesz nad swoim Ciałem.

Nie bądź osłem – wylecz oczy!

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ