Terapia czakr. Równowaga energetyczna gwarancją zdrowia

  • ISBN: 978-83-7377-620-3;
  • Cena katalogowa: 39.30 zł;
  • Ilość stron: 272;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2013;
  • Nr wydania: I;
Mariusz Warda
NW-Mariusz Golak
0
1

Czakry energetyczne – poziomy świadomości. Niech życie uzyska nową jakość!

Czakry to kanały energetyczne w organizmie człowieka. To od nich zależy, czy w danej sferze życia się nam powodzi czy też ponosimy pozornie przypadkowe porażki. Decydują również o stanie naszego zdrowia, a blokady przepływu energii, jakie w nich się pojawiają odpowiadają za powstawanie większości chorób. Czy nie uważasz, że najwyższa pora zadbać o tak istotne elementy swojego organizmu i przywrócić wewnętrzną równowagę? Twoje życie zależy wyłącznie od Ciebie, jeśli tylko chcesz, sam możesz je odmienić. Możesz być zdrowszy, szczęśliwszy i bardziej zadowolony z dnia codziennego. Oczyszczanie czakr pomoże Ci tego dokonać. Wewnętrzny spokój i wyższą świadomość można osiągnąć na wiele sposobów, a jednym z nich jest samoświadomość – potężny acz prosty sposób na zjednoczenie ciała, umysłu i ducha. Czy naprawdę jesteś świadom swych codziennych myśli i uczuć? Czy zdajesz sobie sprawę z nawału myśli, nieustannie krążących Ci po głowie? Samoświadomość połączona z autentyczną świadomością własnych myśli, uczuć i działań może uporządkować Twoją rzeczywistość i skierować Cię ku całkowicie pozytywnemu życiu.

Odzyskaj równowagę w czakrach i zlokalizuj sfery życia, w których masz problem

Pomoże Ci w tym Margaret Ann Lembo – duchowa uzdrowicielka, terapeutka, znawczyni aromaterapii oraz organizatorka popularnych odczytów. W swojej książce przedstawia różne terapie naturalne, podaje niezawodne sposoby na oczyszczenie się z negatywnych energii oraz szereg metod pomagających wprowadzić harmonię we wszystkich siedmiu czakrach. Pomogą Ci w tym kryształy, kamienie ochronne, kamienie szlachetne, aromaterapia i koloroterapia. Wszystkie te techniki zostały wypróbowane przez Autorkę i dały znakomite rezultaty przy odblokowywaniu i otwieraniu czakr.

Jakość życia a stan czakr

Dzięki zawartym w publikacji poradom nie tylko odzyskasz zdrowie i wprowadzisz harmonię w ciele człowieka, ale możesz stworzyć własną rzeczywistość i przeżywać każdy dzień w radości, dobrobycie i całkowitym rozkwicie. Szybko zlokalizujesz sfery życia, w których masz problem i wyeliminujesz go raz na zawsze. Już teraz możesz pozbyć się większości schorzeń, zwiększyć płodność, nauczyć się kreatywnie wyrażać własną osobę oraz kierować się intuicją. A to dopiero początek pozytywnych zmian jakich doświadczysz jak tylko osiągniesz energetyczną harmonię, po odblokowaniu czakr.

Równowaga w czakrach – zdrowe i szczęśliwe życie.

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ