Astrologia porównawcza – synastry tom II – nowe wyd.

  Ta książka uczy analizy horoskopu pod kątem zdolności do tworzenia harmonijnych związków z naszymi bliźnimi.

  • ISBN: 978-83-7377-290-8;
  • Cena katalogowa: 33.00 zł;
  • Ilość stron: 331;
  • Oprawa: miękka;
  • Data ostatniego wydania: 2004;
  • Nr wydania: I;

  Astrologia, znaki zodiaku a związki międzyludzkie

  Jesteśmy zaangażowani w rozliczne relacje międzyludzkie już od momentu przyjścia na świat. Niektóre z nich nawiązujemy z łatwością, a inne wywołują konflikty. Zdolność do porozumiewania się z ludźmi to jedna z najważniejszych umiejętności, jakie musimy w życiu nabyć – twierdzenie to potwierdza zarówno astrologia, psychologia, jak i parapsychologia. Czy na pewno wykorzystujesz wszelkie dostępne narzędzia, dzięki którym możesz polepszać jakość swoich związków? Zależy od tego w końcu Twoje szczęście i sukces. Kluczem może okazać się horoskop porwónawczy. Jak więc rozpoznać odpowiednie dopasowanie znaków zodiaku?

  Jak działa astrologia partnerska?

  Wróżka czy horoskop codzienny czytany w gazecie to za mało, aby we właściwy sposób skorzystać z horoskopu partnerskiego. Aby zrozumieć wzajemną relację dwóch lub więcej osób, należy dokonać głębszej analizy i zastanowić się, jakie czynniki mają wpływ na nasz stosunek do otoczenia. Są to nasze cechy charakteru oraz i predyspozycje oraz zdolności do tworzenia relacji z innymi. Aby je odkryć, nie wystarczy polegać na darmowych horoskopach urodzeniowych czy numerologii.

  Brylant pośród książek astrologicznych

  Jest to pierwszy w powojennej historii Polski podręcznik astrologii napisany przez światowy autorytet z dziedziny astrologii. Autorka jest absolwentką Uniwersytetu Jagiellońskiego i Akademii Medycznej w Krakowie oraz doktorem nauk przyrodniczych i antropologii. Dzięki stworzonej przez nią książce dokonasz analizy nie tylko własnego horoskopu, ale również Twojego partnera życiowego pod kątem przyszłości i harmonii w związku. Wykonanie takiego partnerskiego horoskopu ułatwi program Horoskop dołączony gratis do tego wydania.

  Astrologiczna recepta na idealne związki

  Dzięki przestawionej w tej książce analizie horoskopu możemy dowiedzieć się, czy jesteśmy w stanie wykształcić w sobie te cechy, które polepszą nasze relacje z innymi osobami. Poprzez wiedzę uzyskaną z interpretacji horoskopu, możemy świadomie rozwijać niezależność myślenia, inicjatywę, wiarę we własne siły, ambicję, samokontrolę i zrozumienie samego siebie. Jeżeli potrafimy zrozumieć siebie, wówczas łatwiej zrozumiemy innych.

  Poznaj przyszłość swoich relacji już dziś

    

   Patroni:

   ZAPISZ SIĘ