Szybki kurs wróżenia z kart klasycznych

  • ISBN: 978-83-8171-332-0;
  • Cena katalogowa: 39.30 zł;
  • Ilość stron: 216;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2021;
  • Nr wydania: I - dodruk;
Natalia Paszko
Natalia Paszko
30
0

Dla wszystkich miłośników rozwoju duchowego, wróżenia i astropsychologii – jak nauczyć się wróżenia z kart klasycznych?

Już teraz, aby poznać swoją przyszłość nie musisz wybierać się do wróżki czy astropsychologa. Sam będziesz ją w stanie przewidzieć dzięki szybkiemu kursowi wróżenia z kart klasycznych. Odczytywanie przyszłości z kart klasycznych jest najprostszą i najbardziej przystępną do opanowania sztuką magiczną. Teraz dostępna na wyciągnięcie ręki. W zrozumiały i praktyczny sposób zaprezentowana w tej książce.

Wróżby z kart klasycznych – jak odkryć swoją przyszłość?

Dzięki mocy swojej intuicji będziesz mógł rozbudzić w sobie zdolności jasnowidzenia i odkryć czym jest duchowość. Poznasz przede wszystkim sekrety wróżenia z kart klasycznych, jako jeden ze sposobów przepowiadania przyszłości. Autor podpowie ci, jak nauczyć się samodzielnie wróżyć z kart klasycznych. A także zaprezentuje proste sposoby wykładania i odczytywania magicznej mowy kart. Dodatkowo zamieszcza odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania – jak wróżyć z kart klasycznych? Czy wróżby z kart klasycznych się sprawdzają? Jakie są sposoby wróżenia z kart klasycznych? Dlatego, że karty są bardzo konkretne w przekazie i łatwe w zrozumieniu ich prostota powoduje, że odpowiedzi przekazywane za ich pomocą są rzeczowe, jasne i pełne duchowości. W związku z tym, kartami klasycznymi może posługiwać się praktycznie każdy niezależnie od wieku.

Wykorzystaj wiedzę doświadczonego wróżbity i dowiedz się jak wróżyć z kart klasycznych

Ta książka to praktyczny poradnik cieszący się dużą popularnością wśród miłośników wróżenia i astropsychologii. Napisany przez wróżbitę, jasnowidza o wieloletnim doświadczeniu. Przepowiada on przyszłość z kart klasycznych, jak również z oczu i zdjęć. Jest mistrzem bioenergoterapii, jako jeden z młodszych adeptów w tym zawodzie. Jego pasją jest astropsychologia, rozwój duchowy, runy, Tarot, numerologia, uzdrawianie i radiestezja terapeutyczna. Dzięki Autorowi nauczysz się zawodu wróżbity oraz będziesz mógł samodzielnie i profesjonalnie wróżyć. Podpowie ci również od czego zacząć, na co zwrócić uwagę i jak rozwinąć w sobie intuicję oraz umiejętność jasnowidzenia. Uzyskasz wiele wskazówek na temat duchowości i rozkładów kart, a także ich interpretacji. Poznasz różnorodne układy m.in. na zdrowie i Andrzejki. Dowiesz się, jak urządzić gabinet i oczyścić jego aurę. Jaką wybrać odpowiednią talię oraz najskuteczniejsze talizmany i amulety ochronne nie tylko dla siebie, ale także i bliskich. Wskaże ci również potencjalne zagrożenia, które możesz napotkać w tym fachu. Nauczy cię przekazywać klientowi trudną prawdę, tak by go nie urazić. A także podpowie co wolno mówić, a czego nie.

Poznaj sposoby na dobrą wróżkę i unikanie szarlatanów

Jeśli natomiast uznasz, że za wcześnie na samodzielne stawianie kart i przepowiadanie przyszłości możesz udać się do wróżki bądź jasnowidza. Dzięki temu poradnikowi poznasz sposoby na dobrą wróżkę i rozpoznanie osób godnych zaufania oraz unikanie szarlatanów. Dowiesz się na co powinieneś zwrócić uwagę i jak przygotować się na taką wizytę, by wyjść z niej zadowolonym i w pełni usatysfakcjonowanym.

Twoja przyszłość jest w kartach. Czas ją poznać!

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ