Podręcznik Tarota – Arkana Wielkie. Jak Głupiec zostaje Wędrowcem
  • ISBN: 978-83-7377-855-9;
  • Cena katalogowa: 39.30 zł;
  • Ilość stron: 316;
  • Oprawa: miękka;
  • Data ostatniego wydania: 2017;
  • Nr wydania: I;
Mariusz Warda
Katarzyna Masłowska
0
0

Niebezpieczna talia?

Któż z nas nie słyszał o Tarocie? Wszyscy mieliśmy z nim większy bądź mniejszy kontakt, a wielu z nas nawet nim straszono. Zależnie od talii wizerunki przedstawiane na kartach rzeczywiście mogą przerażać, a przeświadczenie starszych osób, że karty te nie są zabawką było w stanie dodać grozy do ich złowróżbnego wyglądu. Prawda jest jednak zupełnie inna.

Karty jako narzędzie

Tarot stanowi nic więcej jak narzędzie. Jak każdy przedmiot, również wróżebna talia, może okazać się niebezpieczna w niepowołanych rękach. Można jednak świadomie zacząć z niej korzystać. Jedynym warunkiem jest skorzystanie z porad kogoś o większych kwalifikacji niż nasze. W tym momencie z pomocą przychodzi nam Sylwia Kulesza. Jest ona numerologiem, interpretuje sny, pracuje z energią i od lat korzysta z Tarota. Teraz pragnie podzielić się z Tobą swoim bogatym doświadczeniem.

Dlaczego warto wybrać tę książkę?

Ponieważ opisuje ona Arkana Wielkie czyli karty stanowiące zbiór 22 archetypowych sytuacji, postaci i ról. Każdy z nas doświadcza ich podczas życiowej wędrówki. Rozpoczynają się kartą Głupiec a kończą Światem. Dotyczą rzeczy ważnych i przełomowych, a dodatkowa wiedza na temat życiowych przemian może decydować o tym, jak sobie z nimi poradzimy. Autorka dogłębnie analizuje symbolikę każdej z kart, jej znaczenie wróżebne oraz związane z nią cienie i blaski. Wyjaśnia, co dana karta może oznaczać w kontekście miejsca, w jakim aktualnie znajduje się Twoje życie oraz zwraca uwagę na jej wpływ na najważniejsze sfery życia. Dowiesz się więc, co konkretna wróżba oznacza dla Twojej miłości, związków, finansów, kariery, przyjaciół czy rodziny. Wykwalifikowana tarocistka wyjaśnia również, jaka lekcja może płynąć z konkretnej karty, jak również dzieli się radami odnośnie przyszłego postępowania oraz życzliwymi przestrogami odnośnie ostrzeżeń w niej zawartych. Ujawnia również, że dana karta może oznaczać konkretne miejsce, wydarzenie, zawód czy prezent. Kiedy już zaczniesz interpretować wróżbę, z pewnością dzięki wskazówkom z tej książki zrozumiesz, o co chodzi w Twoim konkretnym przypadku.

Ekscytujące dodatki!

Poza kompleksową, napisaną niezwykle prostym językiem, analizą kart Arkan Wielkich, Autorka zdradza również dodatkowe sekrety tarocistów i wskazuje na to, co powinni mieć na uwadze adepci tej przydatnej sztuki. Prezentuje zasady, jakimi powinieneś kierować się podczas pracy z Tarotem, aby była ona w pełni bezpieczna zarówno dla Ciebie jak i dla innych osób. Poznasz również symbolikę kolorów, historię Tarota i źródło zaklętej w nim mocy. Dowiesz się nawet, co mogą oznaczać Twoje reakcje na wyciągnięcie poszczególnych kart.

Bezpieczna i skuteczna wróżba!

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ