Podręcznik Tarota – Arkana Wielkie

Jak Głupiec zostaje Wędrowcem

  • ISBN: 978-83-8171-801-1;
  • Cena katalogowa: 44.40 zł;
  • Ilość stron: 316;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2022;
  • Nr wydania: I - dodruk;
Mariusz Warda
Paweł Uklejski
0
0

Podręcznik Tarota – dowiesz się, co Cię czeka

Któż z nas nie słyszał o Tarocie? Kto nie chciałby zapytać kart o swoją karierę zawodową, rodzinę czy życie intymne? Wszyscy mieliśmy z nim większy bądź mniejszy kontakt, a wielu z nas nawet nim straszono. Zależnie od talii, wizerunki przedstawiane na kartach rzeczywiście mogą przerażać. Z kolei przeświadczenie starszych osób, że karty te nie są zabawką było w stanie dodać grozy do ich złowróżbnego wyglądu. Prawda jest jednak zupełnie inna. Podręcznik Tarota nauczy Cię samodzielnego i bezpiecznego wróżenia. Skupia się nie tylko na popularnych rozkładach, takich jak krzyż celtycki, ale przede wszystkim na wnikliwej interpretacji i wielości znaczeń poszczególnych kart.

Karty jako narzędzie – wykorzystaj mądrość Tarota

Tarot stanowi nic więcej jak narzędzie. Jak każdy przedmiot, również wróżebna talia, może okazać się niebezpieczna w niepowołanych rękach. Podręcznik Tarota nauczy Cię świadomie z niej korzystać. Wskaże Ci metody bezpiecznego i skutecznego wróżenia. Jedynym warunkiem jest wykorzystanie porad nauczyciela doświadczonego w pracy z kartami Tarota. W tym momencie z pomocą przychodzi nam Sylwia Kulesza. Jest ona numerologiem, interpretuje sny, pracuje z energią i od lat korzysta z możliwości astropsychologii i mądrości Tarota. W tej książce pragnie podzielić się z Tobą swoim bogatym doświadczeniem.

Wykorzystaj w codziennym życiu podręcznik Tarota – Arkana Wielkie i ich znaczenie

W tej książce Autorka opisuje Arkana Wielkie, czyli karty stanowiące zbiór 22 archetypowych sytuacji, postaci i ról. Każdy z nas doświadcza ich podczas życiowej wędrówki. Rozpoczynają się kartą Głupiec a kończą Światem. Dotyczą rzeczy ważnych i przełomowych, a dodatkowa wiedza na temat życiowych przemian może decydować o tym, jak sobie z nimi poradzimy. Sylwia Kulesza dogłębnie analizuje symbolikę każdej z kart, jej znaczenie wróżebne oraz związane z nią cienie i blaski. Wyjaśnia, co dana karta może oznaczać w kontekście miejsca, w jakim aktualnie znajduje się Twoje życie oraz zwraca uwagę na jej wpływ na najważniejsze sfery: miłość, pracę czy życie intymne. Wykorzystaj tajniki współczesnej astropsychologii, aby spojrzeć w głąb siebie i przeanalizować relacje w rodzinie i związku.

Skuteczne i bezpieczne wróżenie – poznaj symbolikę kart Tarota

Dzięki informacjom zawartym w tej książce dowiesz się, co konkretna wróżba oznacza dla Twojej miłości, związków, finansów, kariery, przyjaciół czy rodziny i życia intymnego. Wykwalifikowana tarocistka wyjaśnia również, jaka lekcja może płynąć z konkretnej karty. Ponadto dzieli się radami odnośnie przyszłego postępowania oraz życzliwymi przestrogami odnośnie ostrzeżeń w niej zawartych. Ujawnia również, że dana karta może oznaczać konkretne miejsce, wydarzenie, zawód czy prezent. Jeżeli znasz już krzyż celtycki – najpopularniejszy układ w Tarocie – to z pewnością przydadzą Ci się również porady wyjaśniające Wielkie Arkana i ich znaczenie. Kiedy już zaczniesz interpretować wróżbę, z pewnością, dzięki wskazówkom z tej książki zrozumiesz, o co chodzi w Twoim konkretnym przypadku.

Poznaj sekrety doświadczonej tarocistki – znajdź w książce ekscytujące dodatki!

Poza kompleksową, napisaną niezwykle prostym językiem, analizą kart Arkan Wielkich, Autorka zdradza również sekrety tarocistów i wskazuje na to, co powinni mieć na uwadze adepci tej przydatnej sztuki. Prezentuje zasady, jakimi powinieneś kierować się podczas pracy z Tarotem, aby była ona w pełni bezpieczna zarówno dla Ciebie jak i dla innych osób. Pamiętaj, że rozkład w kształcie krzyża celtyckiego daje najpełniejszą odpowiedź, ale z powodzeniem możesz stosować inne układy kart. Poznasz również symbolikę kolorów, historię i mądrość Tarota oraz źródło zaklętej w nim mocy. Dowiesz się nawet, co mogą oznaczać Twoje reakcje na wyciągnięcie poszczególnych kart opisujących Arkana Wielkie.

Tarot – bezpieczna i skuteczna wróżba!

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ