Praktyczna magia dobrobytu

Rytuały na bogactwo

  • ISBN: 978-83-7377-703-3;
  • Cena katalogowa: 34.30 zł;
  • Ilość stron: 240;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2015;
  • Nr wydania: I;
Mariusz Warda
Paweł Uklejski
0
0

Czy rytuały na bogactwo to dobre sposoby na brak pieniędzy?

Nie bójmy się powiedzieć, że pieniądze są ważne we współczesnym świecie. Podobno szczęścia nie dają, ale do niego znacząco przybliżają. Niektórzy twierdzą, że ¾ naszych zmartwień dotyczy kwestii finansowych, stąd też pieniądze w prosty sposób rozwiązują nasze problemy. Zawarte w tej książce rytuały na bogactwo i magia na powodzenie z pewnością Ci w tym pomogą. Dlatego nie bój się bogacić i spraw, aby większość Twoich zmartwień poszła w zapomnienie.

Dowiedz się, jak osiągnąć bogactwo dzięki praktycznej magii dobrobytu

W tej książce Ellen Dugan, od ponad 30 lat zajmująca się magią, łączy siedem zasad hermeneutyki i cztery żywioły z Prawem Przyciągania w celu osiągnięcia sukcesu. Opisuje uroki na powodzenie, rytuały na bogactwo i czary przyciągające pomyślność, talizmany oraz magię monet. Dzięki niej usuniesz przeszkody stojące na Twojej drodze do sukcesu.

Naucz się stosować zaklęcia na kłopoty finansowe i rytuały na bogactwo

Książka zawiera uroki, czary i rytuały na bogactwo, opisuje stosowanie magii ziół, świec, monet i kryształów, dzięki którym poznasz praktyczne sposoby na finansową pomyślność. Znajdziesz w niej także podstawowe informacje, które pozwolą Ci zrozumieć magię dobrobytu i obfitości oraz wszelkie jej poziomy i złożoności. Będziesz mógł zastosować szereg zaklęć i rytuałów na bogactwo. Praktyczna magia dobrobytu pozwoli Ci rozwinąć magiczne umiejętności, dzięki którym osiągniesz sukces i obfitość. Już dziś popraw jakość swojego życia!

Dzięki tej książce:

– nauczysz się magii dobrobytu, dzięki której zoptymalizujesz swoje szanse na bogactwo i wejdziesz na ścieżkę sukcesu finansowego,
– znajdziesz uroki na powodzenie, czary przyciągające pomyślność, talizmany, magię monet,
– odkryjesz sposoby na pozbycie się przeszkód na Twojej drodze do sukcesu,
– poznasz swoją osobistą magiczną energię oraz sposób, w jaki wpływa ona na Twoją pracę z urokami,
– okiełznasz magię ziół i kryształów oraz magię planetarną i bóstwa dobrobytu,
– poznasz siedem zasad hermeneutyki i cztery żywioły z prawem przyciągania,
– odkryjesz praktyczne i zaawansowane techniki stosowania transformatywnej magii, by odmienić Twój los i odblokować osobisty i finansowy sukces,
– dowiesz się, czym jest zasada mentalizmu, zgodności, wibracji czy biegunowości.

Zacznij pracować na swoje bogactwo już dziś

Masz talent do zarabiania pieniędzy, pomnażanie dóbr to Twoje ukryte zdolności? Rozwiniesz je dzięki tej książce i sprawdzonym rytuałom na bogactwo. Wykorzystaj swoją naturę, aby dobrze inwestować. Dzięki Ellen Dugan nauczysz się optymalizować swoje szanse i stworzysz fundamenty przyszłego sukcesu. Dzięki praktycznym wskazówkom zawartym w tej książce nauczysz się prawidłowo korzystać z magii, by osiągnąć pozytywne zmiany i wprowadzić je do swojego życia. Poznasz zaawansowane techniki stosowania transformatywnej magii dobrobytu, które pozwolą Ci przyciągnąć pieniądze.

Magiczna droga do bogactwa!

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ