Vademecum run

  • ISBN: 978-83-8171-280-4;
  • Cena katalogowa: 44.40 zł;
  • Ilość stron: 224;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2021;
  • Nr wydania: V - dodruk;
Janusz Nawrocki
Ewelina Kuryłowicz
0
0

Znaki runiczne poznaj ich tajemnice i odmień swój los

Runa oznacza tajemnicę lub wiedzę magiczną, a wokół jej pochodzenia narosło wiele teorii. Jedna z nich mówi, że runy podarował ludziom bóg Odyn. Inna teoria głosi, że znaki runiczne zapożyczone zostały od ludów północnej Italii. Ich pochodzenie upatruje się również w piśmie greckim, hebrajskim czy fenickim. Dla niektórych runy, to tylko kolejna forma alfabetu służąca komunikowaniu się. Natomiast dla osób o otwartym umyśle, to magiczne symbole, które mają moc oddziaływania na życie. Zaproś pieniądze i dobrobyt do swojego życia nosząc w portfelu talizman z runą Fehu. Poznaj skrypty i układy runiczne, wróżby, oraz dogłębne znaczenie symboli przyciągających szczęście i miłość, zdrowie i bezpieczeństwo. Wykorzystaj rytuały oczyszczenia i porozumienia do nawiązania intymnej więzi z runami. Możesz tę więź pogłębić poprzez medytacje i afirmacje. Stwórz własne runiczne talizmany i amulety, które odstraszą negatywne emocje czy uroki. Znaki runiczne staną się również Twoim drogowskazem na ścieżce rozwoju duchowego.

Runa Fehu – jak wzmocnić działanie runy dobrobytu?

Jak z każdym magicznym narzędziem, tak również z runami należy postępować z odpowiednią ostrożnością. Niezbędna w tej kwestii będzie pomoc Ewy Kulejewskiej, psychoterapeutki, jasnowidza, autorki wielu książkowych bestsellerów. Autorka wykorzystała swoje wieloletniemu doświadczenie, by nauczyć Cię korzystania z run – od wyboru odpowiednich akcesoriów, poprzez rytuały oczyszczające i porozumienia do namaszczania talizmanów i amuletów, i odczytywaniu układów runicznych. Proponowane medytacje z runami oraz ćwiczenia oddechowe pozwolą Ci na rozwój duchowy, by zjednoczyć się z wewnętrzną jaźnią oraz wzmocnić Twoją wrażliwość na odbierany przekaz. Zaś afirmacje dopasowane do każdej z run wzmocnią energetyczny rezonans między Tobą i wybranym znakiem runicznym aktywując jego magiczna moc.

Przyciągnij pieniądze za pomocą afirmacji runa Fehu:

Mam wszystko, co potrzebne w życiu
Dzięki wewnętrznemu i zewnętrznemu bogactwu.
Moje bogactwo staje się coraz większe.
Jestem otwarty na wszelkie łaski.
Jestem otulony przez Absolut bogactwem.
Dzieląc się z innymi, staję się bogatszy.

Znaki runiczne na talizmanach i amuletach

Run można używać do wszelakich magicznych praktyk, ochronnych, oczyszczających, ale również do odczytywania układów runicznych i wróżb. Dzięki temu szczegółowemu przewodnikowi odkryjesz swoje ezoteryczne imię, przygotujesz i naznaczysz nim talizmany ochronne i przynoszące szczęście amulety. Jednak, aby znaki runiczne służyły Ci jak najlepiej, wspomagały rozwój duchowy i pomagały w podejmowaniu najlepszych życiowych decyzji, należy je dokładnie poznać. Autorka pomoże Ci zrozumieć przekaz runy dobrobytu – runa Fehu, czy runy szczęścia – Uruz, ukierunkować i wykorzystać zaklętą w nich moc, by zapewnić Ci pieniądze i szczęście. Poprzez medytacje z runami pogłębisz swoją więź z tymi magicznymi symbolami. Znajdziesz tu dokładne zalecenia i instrukcje do przeprowadzenia rytuałów, skryptów i rozkładów runicznych.

Zaczerpnij runicznej porady!

ZAPISZ SIĘ