Vademecum run

  • ISBN: 978-83-8301-248-3;
  • Cena katalogowa: 54.50 zł;
  • Ilość stron: 224;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 16,5 x 24,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2023;
  • Nr wydania: V - dodruk;
Janusz Nawrocki
Paweł Uklejski
0
0

Znaki runiczne ­­­–  poznaj ich tajemnice i odmień swój los

Runa oznacza tajemnicę lub wiedzę magiczną, a wokół jej pochodzenia narosło wiele teorii. Jedna z nich mówi, że runy podarował ludziom bóg Odyn. Ich pochodzenie upatruje się również w piśmie greckim, hebrajskim czy fenickim. Dla niektórych runy to tylko kolejna forma alfabetu służąca komunikowaniu się. Natomiast dla osób o otwartym umyśle posiadające wiedzę z zakresu astropsychologii, to magiczne symbole, które mają moc oddziaływania na życie. Zaproś pieniądze i dobrobyt do swojego życia nosząc w portfelu talizman z runą Fehu. Poznaj skrypty i układy runiczne, sposoby wróżenia oraz dogłębne, ezoteryczne znaczenie symboli przyciągających szczęście i miłość, zdrowie i bezpieczeństwo. Wykorzystaj rytuały oczyszczenia i porozumienia do nawiązania intymnej więzi z runami. Możesz tę więź pogłębić poprzez medytacje i afirmacje. Stwórz własne runiczne talizmany i amulety, które odstraszą negatywne emocje czy uroki. Znaki runiczne staną się również twoim drogowskazem i pomocą dla duchowości.

Runa Fehu – jak wzmocnić działanie runy dobrobytu?

Jak z każdym magicznym narzędziem, tak również z runami należy postępować z odpowiednią. Niezbędna w tej kwestii będzie pomoc Ewy Kulejewskiej, psychoterapeutki, jasnowidza, autorki wielu książkowych bestsellerów. Autorka wykorzystała swoje wieloletniemu doświadczenie z zakresu astropsychologii, by nauczyć cię korzystania z run – od wyboru odpowiednich akcesoriów, poprzez rytuały oczyszczające i porozumienia do namaszczania talizmanów i amuletów, i odczytywaniu układów runicznych. Proponowane medytacje z runami oraz ćwiczenia oddechowe pozwolą ci na rozwój swojej duchowości, by zjednoczyć się z wewnętrzną jaźnią oraz wzmocnić twoją wrażliwość na odbierany przekaz. Zaś afirmacje dopasowane do każdej z run wzmocnią energetyczny rezonans między tobą i wybranym znakiem runicznym aktywując jego magiczna moc.

Przyciągnij pieniądze za pomocą afirmacji runa Fehu:

Mam wszystko, co potrzebne w życiu
Dzięki wewnętrznemu i zewnętrznemu bogactwu.
Moje bogactwo staje się coraz większe.
Jestem otwarty na wszelkie łaski.
Jestem otulony przez Absolut bogactwem.
Dzieląc się z innymi, staję się bogatszy.

Znaki runiczne na talizmanach i amuletach

Run można używać do wszelakich magicznych praktyk duchowych, oczyszczających, ale również do odczytywania układów runicznych i wróżenia. Dzięki temu szczegółowemu przewodnikowi odkryjesz swoje ezoteryczne imię, przygotujesz i naznaczysz nim talizmany ochronne oraz przynoszące szczęście amulety. Aby znaki runiczne służyły ci jak najlepiej, wspomagały rozwój duchowy i pomagały w podejmowaniu najlepszych życiowych decyzji, należy je dokładnie poznać. Autorka z pewnością pomoże ci zrozumieć przekaz runy dobrobytu – runa Fehu, czy runy szczęścia – Uruz, ukierunkować i wykorzystać zaklętą w nich moc, by zapewnić ci pieniądze i szczęście. Poprzez medytacje z runami pogłębisz swoją więź z tymi magicznymi symbolami. Znajdziesz tu dokładne zalecenia i instrukcje do przeprowadzenia rytuałów, skryptów i rozkładów runicznych.

Zaczerpnij runicznej porady!

ZAPISZ SIĘ