Jak oświecenie zmienia Twój mózg

Nauka a transformacja duchowa

  • ISBN: 978-83-7377-844-3;
  • Cena katalogowa: 39.90 zł;
  • Ilość stron: 280;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2017;
  • Nr wydania: I;
Mariusz Warda
NW-Magdalena Kuźmiuk
0
1

Oświecenie – czy to kwestia twojej duchowości, czy może za oświecenie odpowiada mózg?

Mistycy z różnych stron świata od zarania dziejów dążą do oświecenia. Czym jednak ono tak właściwie jest? Jak osiągnąć oświecenie? Czy wyznawana religia ma wiele wspólnego ze stanem oświecenia? Czy wyznawcy różnych religii dążą do identycznego celu, czy może każdy z nich ma nadzieję osiągnąć coś innego? Co? Te pytania można mnożyć. Są bardzo interesujące. Czas poznać na nie odpowiedzi. Udzielą ci ich Autorzy tej publikacji. Efektem ich wspólnej pracy jest pełna noetyki książka, która w unikalny sposób łączy neuronaukę z duchowością.

Lata badań nad mózgiem, duchowością i świadomością przyniosły zaskakujące rezultaty

Ta przełomowa książka to wynik wieloletnich badań, którym poświęcili się Autorzy. Dzięki badaniom skanów mózgu brazylijskich mediów, sufickich mistyków, medytujących buddystów, franciszkanek, zielonoświątkowców i uczestników świeckich rytuałów duchowych udało im się odkryć specyficzne neurologiczne mechanizmy związane z doświadczeniem oświecenia. Oświecenie często określane jest jako najwyższe doświadczenie, jakie może osiągnąć człowiek. Jak zatem tego dokonać, jak osiągnąć oświecenie?

Badając kwestie duchowości i świadomości, Autorzy głęboki nacisk położyli też na związane z neuronauką podstawy swoich badań. Zwrócili oni bowiem uwagę na fakt, że istnieją praktyczne strategie umożliwiające uruchomienie w mózgu każdego człowieka obwodów oświecenia. Autorzy przygotowali oparte na doświadczeniach ćwiczenia, które mogą przybliżyć cię do osiągnięcia stanu oświecenia i transformacji duchowej.

Czy warto być oświeconym? Co ci da oświecenie?

Powyższe pytanie było kolejnym, jakie zadali sobie naukowcy. Po przebadaniu ponad dwóch tysięcy osób, które doświadczyły oświecenia, odkryli, że przeszli oni później głębokie, pozytywne zmiany w życiu, swoistą transformację duchową. Czy wierzysz w to, czy nie, to każdy z nas – według Autorów – ma ją dosłownie na wyciągnięcie ręki. Zmieniając świadomość, oświecenie daje nam możliwość przerwania złych nawyków oraz poprawy umiejętności współpracy i kreatywności. Dzięki niemu stajemy się mniej podatni na lęki i stres oraz zdolni do prowadzenia szczęśliwszego, bardziej satysfakcjonującego życia i doznania głębszego rozwoju duchowego. Bo na tym nam wszystkim zależy…

Pytania, na które warto znać odpowiedź

Autorzy zbadali również kwestię dróg prowadzących do oświecenia. W naukowy sposób postanowili odpowiedzieć na pytanie, czy jest ono możliwe bez wiary w Boga. Bo to zasadnicze pytanie, jaki zadają sobie osoby dbające o swój duchowy rozwój. Autorzy, co jest niezwykle ciekawe, rzucają naukowe światło na pytania o channeling i istoty, jakie za jego pośrednictwem komunikują się z ludzkością. Jeśli chcesz wiedzieć więcej o mózgu, jego związku z duchowością, o noetyce, swojej świadomości, koniecznie przeczytaj tę książkę.

Naukowy sposób na oświecenie!

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
  • pobierz fragment książki
ZAPISZ SIĘ