Sekrety odżywiania według szeptuch

Energetyczna kuchnia rosyjskich uzdrowicieli

  • ISBN: 978-83-8301-012-0;
  • Cena katalogowa: 49.40 zł;
  • Ilość stron: 224;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2022;
  • Nr wydania: I - dodruk;
Mariusz Warda
NW-Ewelina Kuryłowicz
0
1

Uzdrawiająca żywność szeptuch pozwoli Ci odbudować ciało i umysł

Coraz więcej ludzi wykorzystuje zdrowe odżywianie i medycynę naturalną jako sprawdzoną terapię w walce z powszechnymi chorobami i dolegliwościami. Okazuje się, że jest to skuteczny, prosty i dostępny wszystkim sposób na samouzdrawianie. Tradycyjna filozofia żywieniowa opiera się na dostarczaniu organizmowi pełnowartościowych składników odżywczych. Stają się one źródłem energii i budulcem dla komórek. Ale czy wiesz, na czym polega kuchnia energetyczna według szeptuch? Warto zgłębić sekrety tej diety, gdyż daje ona niezwykłe efekty w procesie samouzdrawiania zarówno ciała, jak i umysłu. Według szeptuch i szamanów zajmujących się medycyną naturalną i uzdrawiającą żywnością każda potrawa zawiera nie tylko energię fizyczną, ale też duchową. Nic dziwnego, że układ trawienny staje się organem, który służy do komunikacji z energią kosmiczną. Tym samym zdrowe odżywianie zapewnia organizmowi niezbędną równowagę energetyczną. A ta z kolei jest podstawą zdrowia i dobrego samopoczucia. Dzięki tej książce dowiesz się, czym jest zdrowe jedzenie według szeptuch i nauczysz się je stosować z korzyścią dla swojego organizmu. Jednocześnie poznasz proste i smaczne przepisy wywodzące się z kuchni energetycznej i medycyny ludowej, które będziesz mógł samodzielnie wprowadzić do swojej diety.

Dlaczego terapia oparta na uzdrawiającej żywności szeptuch daje tak dobre efekty?

Dzięki lekturze pierwszej części książki poznasz podstawy kuchni energetycznej. Ułatwi Ci to świadome wykorzystanie uzdrawiającej żywności do poprawy zdrowia. Autor kładzie nacisk na rolę witamin i minerałów w medycynie naturalnej. Podaje też przyporządkowanie planetarne każdego składnika spożywczego, w którym znajduje się dana witamina. W ten sposób poznasz właściwości energetyczne witamin. Ważną rolę w zdrowym jedzeniu według szeptuch odgrywają powiązania artykułów spożywczych z kosmologią. Dlatego z książki dowiesz się, jak moc planet objawia się w produktach roślinnych. Równocześnie poznasz związki łączące zioła ze znakami zodiaku. Będziesz potrafił wykorzystać w procesie oczyszczania organizmu kody planetarne. Zrozumiesz także, jak zioła zmieniają nie tylko smak potraw, ale też ich właściwości energetyczne. Lektura tej niezwykłej książki dostarczy Ci także wiedzy o najnowszych odkryciach dotyczących zdrowia jelitowego, mikrobiomów i równowagi kwasowo-zasadowej.

Poznaj smaczne i proste przepisy na potrawy, które zapewnią Ci równowagę energetyczną

W rosyjskiej medycynie ludowej zdrowe odżywianie jest rodzajem anteny przyciągającej kosmiczną energię. Szamani nazywają tę wymianę informacji „komunikacją matrycową”. Wystarczy więc dobrać odpowiednie potrawy, by poprzez dietę uruchomić proces samouzdrawiania ciała i umysłu. W drugiej części książki znajdziesz wiele gotowych przepisów kuchni energetycznej, powstałych według kodów planetarnych, które możesz wykorzystać, planując posiłki. Okazuje się, że sałatka z kopru włoskiego daje dobre efekty w leczeniu kaszlu i wzdęć. Z kolei barszcz po rosyjsku zalecany jest pacjentom po udarze, a gruzińskie chinkali z mięsem jagnięcym i ziołami wspomogą Cię w walce z anemią lub problemami sercowymi. Gdy czujesz się zmęczony i walczysz ze stresem, Twoje problemy mogą rozwiązać bliny z twarogiem i owocami. Autor szczegółowo opisuje nie tylko sposób przygotowania wielu potraw zdrowej kuchni według szeptuch, ale też ich oddziaływanie na ciało i umysł. Po lekturze tej książki zdrowe jedzenie według szeptuch nie będzie miało już przed Tobą żadnych sekretów, a Ty wykorzystasz bogactwo medycyny ludowej w terapii służącej poprawie swojego zdrowia fizycznego i psychicznego.

Sekrety szeptuch od kuchni!

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ