Szybki kurs wróżenia z kart klasycznych

  • ISBN: 978-83-8171-332-0;
  • Cena katalogowa: 39.30 zł;
  • Ilość stron: 216;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2020;
  • Nr wydania: I - dodruk;
Natalia Paszko
Natalia Paszko
30
0

Jak nauczyć się wróżenia z kart klasycznych?

By poznać swoją przyszłość nie musisz już wybierać się do wróżki. Sam będziesz ją w stanie przewidzieć dzięki szybkiemu kursowi wróżenia z kart klasycznych. Jest to najprostsza i najbardziej przystępna do opanowania sztuka magiczna. Teraz dostępna na wyciągnięcie ręki. W zrozumiały i praktyczny sposób zaprezentowana w tej książce. Autor podpowiada, jak nauczyć się samodzielnie wróżyć z kart zwykłych oraz prezentuje proste sposoby wykładania i odczytywania magicznej mowy kart. Dodatkowo zamieszcza odpowiedzi na pytania – jak wróżyć z kart klasycznych? Czy wróżby z kart klasycznych się sprawdzają? Jakie są sposoby wróżenia z kart klasycznych? Karty są bardzo konkretne w przekazie i łatwe w zrozumieniu. Ich prostota powoduje, że odpowiedzi przekazywane za ich pomocą są rzeczowe i jasne. Dlatego, kartami klasycznymi może posługiwać się praktycznie każdy niezależnie od wieku.

Wykorzystaj wiedzę doświadczonego wróżbity i dowiedz się jak wróżyć z kart klasycznych

Ta książka to praktyczny poradnik napisany przez wróżbitę, jasnowidza o wieloletnim doświadczeniu. Odczytuje on przyszłość z kart klasycznych, jak również z oczu i zdjęć. Jest Mistrzem Bioenergoterapii, jako jeden z młodszych adeptów w tym zawodzie. Jego pasją są runy, Tarot, numerologia, uzdrawianie i radiestezja terapeutyczna. Dzięki Autorowi nauczysz się zawodu wróżbity i będziesz mógł samodzielnie i profesjonalnie wróżyć. Podpowie Ci od czego zacząć, na co zwrócić uwagę i jak rozwinąć w sobie zdolność jasnowidzenia. Uzyskasz wiele wskazówek na temat rozkładów kart i ich interpretacji. Poznasz różnorodne układy m.in. na zdrowie i Andrzejki. Dowiesz się, jak urządzić gabinet i oczyścić jego aurę. Jaką wybrać odpowiednią talię oraz najkorzystniejsze talizmany i amulety ochronne nie tylko dla siebie, ale także i bliskich. Autor wskaże Ci również potencjalne zagrożenia, które możesz napotkać w tym fachu. Nauczy Cię przekazywać klientowi trudną prawdę, tak by go nie urazić. Podpowie co wolno mówić, a czego nie.

Poznaj sposoby na dobrą wróżkę i unikanie szarlatanów

Jeśli natomiast uznasz, że za wcześnie na samodzielne stawianie kart, możesz udać się do wróżki. Dzięki temu poradnikowi poznasz sposoby na dobrą wróżkę i rozpoznanie osób godnych zaufania oraz unikanie szarlatanów. Dowiesz się na co powinieneś zwrócić uwagę i jak należy przygotować się na taką wizytę, by wyjść z niej zadowolonym i w pełni usatysfakcjonowanym.

Twoja przyszłość jest w kartach. Czas ją poznać!

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ