Możesz czynić cuda

Od drobnych zmian do wielkich sukcesów

  • ISBN: 978-83-7377-650-0;
  • Cena katalogowa: 39.30 zł;
  • Ilość stron: 272;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2014;
  • Nr wydania: I;
Mariusz Warda
NW-Monika Muszyńska
0
1

Wierzysz w cuda? Dzięki nim wszystko jest możliwe!

Czy wiesz, że dzięki wprowadzeniu kilku niewielkich zmian w swoim życiu doświadczysz prawdziwych życiowych przełomów i na własne oczy zobaczysz rozgrywający się spektakl cudów! Gabrielle Bernstein, bestsellerowa autorka New York Timesa prezentuje innowacyjne wyjaśnienie definicji słowa „cud”. Według niej, to każda zmiana sposobu myślenia z negatywnego i nastawionego na porażkę na wiodący do sukcesu i spełnienia przybliża nas do doświadczania cudów dnia codziennego. W swojej książce przekonuje, że odrzucając strach każdy człowiek może świadomie czynić małe cuda, które w konsekwencji poprowadzą go do życiowych przełomów. Sama znalazła się na życiowym dnie, by po kilku latach stać się chodzącym przykładem mocy promowanych przez siebie technik przemiany codzienności.

Jak walczyć ze strachem? Jak być pewnym siebie?

Ty również możesz dołączyć do grona miliona osób, zainspirowanych historią Gabrielle. Wystarczy, że odrzucisz strach, będący jedynie fałszywym przekonaniem. Według Autorki, gdy koncentrujesz się na strachu staje się on Twoją rzeczywistością, odtwarzasz swoje obawy, zupełnie jak cyklicznie odtwarzany film lub zdarta płyta. Kiedy w końcu uwolnisz się od niego, zauważysz że poziom Twoich dobrych myśli i energii się podnosi. Wzrasta nie tylko Twoja samoocena ale również wiara w siebie i własne możliwości. Dzięki zamieszczonemu w książce planowi odrzucenia strachu oraz przyzwolenia sobie na wdzięczność, przebaczenie i miłość zaczniesz wieść zapierające dech w piersiach życie przepełnione dobrobytem, akceptacją, wdzięcznością i szczęściem.

Pozytywne myślenie w Twoim życiu

Zadaniem tej książki jest skłonienie Cię do wprowadzenia niewielkich życiowych korekt mających na celu powstanie nowych cudownych zmian. Jej kwintesencją są liczne ćwiczenia opracowane, by pomóc Ci dokonać samorefleksji i wyciszenia. Dzięki nim pogłębisz swoją medytacyjną praktykę, odzyskasz kontrolę nad emocjami, przywrócisz równowagę, wzmocnisz samokontrolę, otworzysz się na otoczenie, nauczysz pozytywnego myślenia i zaczniesz przeżywać swoje życie na nowo.

Zostań cudotwórcą – zyskaj pewność siebie

Dzięki opracowanemu przez Autorkę programowi odmiany sposobu myślenia zaczniesz generować prawdziwe cuda we wszystkich sferach swojego życia. Poprawisz swoje życie uczuciowe, kwestie finansowe, sposób postrzegania własnego ciała, poczucie własnej wartości i samoocenę. Będziesz w stanie pomóc nie tylko sobie, ale i swoim bliskim, a wiara w cuda nie będzie tylko pustym sloganem, stanie się rzeczywistością!

Zostań cudotwórcą w swoim życiu!

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ