Sekret mądrości Boskich Mistrzów

Proste aktywacje i narzędzia dla uzdrowienia, ochrony i oświecenia

 • ISBN: 978-83-8301-025-0 ;
 • Cena katalogowa: 69.60 zł;
 • Ilość stron: 336;
 • Oprawa: miękka;
 • Format: 14,5 x 20,5 cm;
 • Data ostatniego wydania: 2022;
 • Nr wydania: I;
Magdalena Kuźmiuk
Magdalena Kuźmiuk
30
0

Co Wniebowstąpieni Mistrzowie mają do zaoferowania współczesnemu człowiekowi?

Czy wiesz, że celtycka bogini Brigid może pomóc ci rozpalić pasję, twój wewnętrzny ogień? Że cudotwórca Saint Germain wyzwoli cię od rodzinnych dramatów, złej karmy? Pozwoli ci stać się liderem i zrzucić z barków ograniczające cię przekonania? Współpraca z Joanną D’Arc pokaże ci, jak przezwyciężyć strach i podzielić się swoim prawdziwym „ja”. A Boski Mistrz Budda nauczy cię, jak stawić czoła lękowi i zwalczyć niezdrowe przywiązanie do przedmiotów lub ludzi. U Jezusa uzyskasz uzdrowienie. Poznaj 33 Wniebowstąpionych Mistrzów i odkryj narzędzia, dzięki którym połączenie z nimi będzie możliwe. Te boskie oświecone istoty czekają, by dać ci swoje przewodnictwo, uzdrowienie, wysokie wibracje, silną intuicję, ochronę oraz wsparcie na ścieżce duchowego rozwoju.

Kim są Wniebowstąpieni Mistrzowie?

Boscy Wniebowstąpieni Mistrzowie znani są również jako Mistrzowie Starożytnej Mądrości. To zgromadzenie oświeconych istot, duchowych przewodników i dusz, które poświęciły swoją energię i mądrość na rzecz uzdrawiania i pielęgnowania świata. Uważa się, że istoty te są uniwersalnymi przewodnikami duchowymi, którzy działają na wielowymiarowym poziomie. Co oznacza, że ich oddziaływanie nie ogranicza się do liniowego przebiegu czasu i przestrzeni. Wręcz przeciwnie, każdy może się z nimi połączyć i pracować tak, jak z aniołami. Poprzez takie praktyki duchowe, jak medytacja, modlitwa, afirmacje i wizualizacje.

Zyskaj starożytną mądrość i dowiedz się, jak osiągnąć oświecenie

Wniebowstąpieni Mistrzowie są duszami, które stąpały po Ziemi i innych planetach. Za „wniebowstąpionych” uważa się tych mistrzów, którzy mają zwiększoną percepcję i świadomość oraz przeszli ze świata fizycznego do sfery duchowej. W swoim ostatnim życiu doświadczyli takich okoliczności, które doprowadziły ich do głębszego zrozumienia życia i miłości. Dziś mogą podzielić się tą boską inteligencją oraz udzielić ci wsparcia na poziomie duchowym. Wielu z opisanych w tej niezwykłej książce Wniebowstąpionych Mistrzów przezwyciężyło trudne okoliczności w życiu. To właśnie dzięki temu, jak pokonali te wyzwania, nadal są w stanie podzielić się „oświeconym” spojrzeniem z wyższego poziomu duchowości. Teraz i ty możesz czerpać z ich starożytnej mądrości.

Wniebowstąpieni Mistrzowie – jak połączyć się z tymi wielkimi duchowymi przewodnikami?

Nie musisz wyznawać konkretnej religii, utożsamiać się z konkretną tradycją czy kulturą, aby móc połączyć się z którymkolwiek z Mistrzów zaprezentowanych w tej książce. Boscy Mistrzowie są otwarci na każdego. Poszczególni Mistrzowie mogli kiedyś być związani z konkretną ścieżką lub tradycją. Ale teraz wszyscy oni przekraczają wszelkie ograniczenia, włącznie z czasem i przestrzenią. Są uniwersalnymi duchowymi przewodnikami, których każdy może wzywać zawsze i wszędzie. Jak to zrobić? Tego nauczy cię Kyle Gray w tej książce.

W tej niezwykłej książce znajdziesz:

 • sylwetki 33 Wniebowstąpionych Mistrzów i historie ich wzniesienia dla większego dobra ludzkości,
 • praktyczne narzędzia, dzięki którym wezwiesz Mistrzów, by prosić o duchową ochronę, usunąć blokady, otworzyć się na duchowe połączenia i boską energię,
 • informacje o tym, jak możesz uzyskać dostęp do starożytnej mądrości w celu uzdrowienia, ochrony i osiągnięcia oświecenia,
 • potężne aktywacje, ćwiczenia i praktyki duchowe – takie jak wizualizacje Świętej Geometrii, afirmacje, medytacje i modlitwy – które pomogą ci zwiększyć świadomość, intuicję i zyskać wysokie wibracje,
 • odpowiedzi na wiele pytań związanych z rozwojem duchowym – jak osiągnąć oświecenie, jak używać kwiatu życia, w jaki sposób połączyć się z boską matrycą i wiele innych.

Już teraz skorzystaj ze starożytnej mądrości wielkich duchowych przewodników

 

Patroni:

 • Psychotronika
 • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ