Sekrety szeptuch. Ludowe sposoby uzdrawiania
  • ISBN: 978-83-7377-796-5;
  • Cena katalogowa: 44.40 zł;
  • Ilość stron: 388;
  • Oprawa: miękka;
  • Data ostatniego wydania: 2019;
  • Nr wydania: IV;
Irena Kloskowska
Irena Kloskowska
10
0

Szeptucha czy lekarz – do kogo zwrócić się o pomoc?

Żyjemy w ciągłym stresie i pośpiechu. Cierpimy na różne choroby i odbieramy złe energie nie wiedząc jak się przed nimi uchronić. Z pomocą przychodzi tradycyjna rosyjska metoda uzdrawiania, przekazywana z pokolenia na pokolenie, którą na co dzień zajmują się szeptuchy. Cieszą się one wielkim zaufaniem. To osoby posiadające ogromną wiedzę o dolegliwościach ciała, duszy i umysłu, które są ściśle ze sobą powiązane. To nie są jakieś czary czy magia. Każda choroba, nawet przeziębienie, jest ważnym sygnałem wysyłanym przez Twój organizm i nie powinieneś go bagatelizować.

W czym szeptucha może Ci pomóc?

Wywodzące się z Rosji metody lecznicze szeptuch opierają się na pracy z energią i stają się coraz bardziej popularne w całej Europie. Wykorzystują zioła, okadzanie czy duchowe uzdrawianie, jak również różnorodne rytuały z wykorzystaniem kart, kartek papieru, tablic, kamieni polnych i szlachetnych, cyfr, świec czy świętych obrazów. Poznasz fazy księżyca oraz rytuały jakie w danej fazie powinno się wykonywać. Z ich pomocą szeptuchy eliminują złą energię, która negatywnie wpływa na nasze życie.

Wprowadź pozytywną energię do swojego życia

Zamawiaczki potrafią również usuwać dolegliwości cielesne takie jak problemy skórne, stany zapalne, bóle uszu, ale też troski życia codziennego, jak zawód miłosny, niewierność czy zdradę. Odblokowują te obszary życiowe, w których brakuje równowagi, a pozytywna energia nie może swobodnie przepływać. Dowiesz się jak wprowadzić pozytywną energie do domu. Dzięki tej książce poznasz wiele magicznych rytuałów, które samodzielnie będziesz mógł wykonać aby uzdrowić siebie czy bliskich.

Poznaj naturalne procesy samouzdrawiania

Tajemnice uzdrawiania szeptuch Autorowi przekazała jego babcia. W tej książce dzieli się nimi, szczegółowo opisując techniki, które pozwolą Ci z łatwością zlokalizować przyczynę Twoich problemów. Podaje listę dolegliwości wraz z rytuałami, które możesz samodzielnie wykonać uzdrawiając siebie lub innych. Poznasz wiele sposobów na aktywowanie naturalnych procesów samouzdrawiania. Nauczysz się technik oddechowych, oczyszczania ciała i ducha oraz pozbędziesz się obciążeń karmicznych.

Dzięki tej książce poznasz:

– metody uzdrawiana wielu dolegliwości,
– zaklęcia, które usuwają lęk, strach, urazy,
– rytuały z wykorzystaniem kart, kartek papieru, tablic, kamieni, cyfr czy świętych obrazów,
– sposoby oczyszczania ciała i duszy,
– techniki relaksacyjne, które zaledwie w kilka minut przywrócą równowagę ducha,
– retriming czyli metodę na pozbycie się nałogów,
– program Futzuki służący pozbywania się bólu,
– zasady oczyszczania karmicznego,
– wiele innych sposobów aby życie stało się łatwiejsze.

Dawne rytuały na współczesne dolegliwości.

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ